Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 7499
  • 7499
Producent
Dostępność
Rodzaj maszyny (1)
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Długość ramienia
Stolik powiększający
Zastosuj filtry

Maszyny do szycia - półprzemysłowe stębnówki to modele o zaawansowanej konstrukcji. Spełniają oczekiwania pasjonatów chcących rozwijać umiejętności i mających wiele pomysłów na szycie, ale przede wszystkim są doskonałym sprzętem dla zawodowców. Półprzemysłowa stębnówka, jak wskazuje na to sama nazwa, jest przeznaczona przede wszystkim do stębnowania. Pozwala na specjalistyczne szycie ściegiem prostym, lecz jest mniejsza niż typowe urządzenia przemysłowe. Dzięki temu każdy użytkownik może korzystać z dobrodziejstw sprzętu dla zawodowców w warunkach domowych. W SZYJ.PL znajdziesz wysokiej jakości stębnówki, które gwarantują wysokie standardy szycia materiałów różnego rodzaju. Dostępne maszyny do szycia - półprzemysłowe stębnówki są wyposażone także w wielu innych funkcji.

Czym są maszyny do szycia - półprzemysłowe stębnówki?

Półprzemysłowe stębnówki to maszyny do szycia o szerokim wyposażeniu. Ich podstawową funkcją jest precyzyjne szycie ściegiem prostym, który jest powszechnie wykorzystywany w szyciu odzieży, szczególnie spodni. Sprawdzają się również w wielu standardowych pracach krawieckich, w tym dokonywaniu przeróbek i poprawek. Nowoczesne, półautomatyczne stębnówkimaszynami do szycia mającymi mnóstwo funkcji przyspieszających szycie i zwiększających wydajność pracy. Szereg automatycznych regulacji przekłada się na szybkość i komfort działania. Konstrukcja tych modeli opiera się na mocnych, metalowych podzespołach, które decydują o solidności sprzętu. Niezawodne, cieszące się doskonałymi parametrami szycia, półautomatyczne stębnówki spełnią oczekiwania użytkowników na każdym poziomie zaawansowania.

Do jakich prac sprawdzają się maszyny do szycia - półprzemysłowe stębnówki?

Jak zostało wspomniane, stębnówki to maszyny przeznaczone konkretnie do szycia ściegiem prostym. Jest to trwały ścieg widoczny na zewnętrznej stronie łączonych tkanin. Stębnowanie sprawdza się w zszywaniu tkanin o różnej grubości. Jest dostatecznie mocne do zszywania jeansu czy skóry, co można zauważyć przede wszystkim na bokach nogawek. Stębnówki są też używane do wykańczania kieszeni, rękawów i kołnierzyków. Wykorzystuje się je do obkładania krawędzi wszelkich materiałów. Duża moc i wiele dostępnych funkcji sprawia, że maszyny do szycia - półautomatyczne stębnówki są urządzeniami, które doskonale sprawdzają się zarówno do użytku prywatnego, na potrzeby własne, jak i do szycia na szeroką skalę.

Gdzie warto wykorzystać maszyny do szycia - półprzemysłowe stębnówki?

Ze względu na wielofunkcyjność półprzemysłowe stębnówki to maszyny do szycia, które znajdą zastosowanie w każdym miejscu. Sztandarowe modele dostępne w sprzedaży to prawdziwe maszyny do zadań specjalnych. Są nieocenionym sprzętem dla osób prywatnych, hobbystów, ale też dla ludzi prowadzących własną działalność gospodarczą. Świetnie nadają się do domowego skracania nogawek spodni i innych, drobnych prac poprawkowych. Z pewnością warto zainwestować w taki model, prowadząc mały, prywatny zakład krawiecki. Niemniej, maszyny do szycia - półprzemysłowe stębnówki mogą być również cennym narzędziem pracy w większych szwalniach. Z pewnością sprawdzą się także w szkołach krawieckich oraz w pracowniach projektowych, w których codziennie tworzy się ubrania od podstaw.

Co wyróżnia maszyny do szycia - półprzemysłowe stębnówki?

Półprzemysłowe stębnówki to maszyny do szycia o nieprzeciętnych parametrach. Jako sprzęt spełniający część kryteriów urządzeń przemysłowych, zachwycają jakością i trwałością komponentów wykorzystanych do ich konstrukcji. Są to modele mocne, przeznaczone do intensywnej eksploatacji. Jako maszyny domowe mogą przetrwać bez szwanku przez wiele lat. Są przy tym odpowiednie do szycia w dużych nakładach. Nadają się do długotrwałego szycia. Nie mają problemu z działaniem przez cały dzień roboczy, jedynie z krótkimi przerwami. Co ważne, maszyny do szycia - półprzemysłowe stębnówki gwarantują dużą częstotliwość wbijania igły, więc w krótkim czasie otrzymujesz zachwycające efekty pracy. Jako modele półprzemysłowe, zaawansowane stębnówki mogą mieć powiększone pole pracy czy większą szpulkę.

Maszyny do szycia - półprzemysłowe stębnówki w ofercie SZYJ.Pl

SZYJ.PL stawia na wysokiej klasy maszyny do szycia konstruowane przez czołowych producentów. W kategorii maszyn do szycia - półprzemysłowych stębnówek  prym wiedzie japońska marka Janome z modelem Heavy Duty 9. Jest to maszyna stworzona z myślą o użytku prywatnym, ale oferująca wyposażenie godne modeli profesjonalnych. Jest bardzo szybka, bo szyje z prędkością 1600 wkłuć na minutę. Ma regulowaną długość ściegu, a jej stopka ma 5-stopniową regulację, którą można dopasować do szytego materiału. Poza tym jest wyposażona w chwytacz rotacyjny, automatyczne pozycjonowanie igły i nawlekanie nici. Jak wszystkie modele oferowane w SZYJ.PL, półprzemysłowa stębnówka Janome HD9 to maszyna do szycia sprzedawana z całym kompletem akcesoriów dodatkowych i objęta gwarancją door-to-door na terenie całej Polski.