Mata podkładowa TEXI, samoregenerująca, dwustronna (90 x 60 cm)

TEXI BLUE 90X60
Cena: 109.00 
Dostępność: w magazynie

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  5 godzin

90 x 60 cm
+
Do schowka  Porównaj 

Mata podkładowa do cięcia Texi Blue 90 x 60 cm

Mata podkładowa 5-warstwowa, która po obu stronach posiada specjalną zasklepiającą się powierzchnię do cięcia. Na jej powierzchni wyznaczono podziałki centymetrowe na jednej stronie oraz calowe na drugiej, a także pomocnicze kąty i równoległe linie. Jest dwustronna, co wydłuża jej żywotność.

Maty podkładowe są niezastąpione do swobodnego cięcia nożami z ostrzami krążkowymi. Są one szczególnie cenione przez osoby szyjące projekty patchworkowe. Idealnie sprawdzają się do szybkiego i precyzyjnego przygotowania wielu elementów o tym samym kształcie. Specjalne tworzywo, które ma zdolność samoregeneracji pozwala na wygodne ciecie bez obaw o zniszczenie maty. Warto pamiętać by matę przechowywać zawsze poziomo oraz unikać źródeł ciepła, żeby jej nie uszkodzić.

  • Rozmiar: 90 x 60 cm
  • Liczba warstw: 5
  • Grubość: 3 mm

W naszej ofercie możesz wybrać tę matę w trzech rozmiarach: 45x30 cm, 60x45 cm, 90x60 cm. Maty Texi występują również w kilku kolorach, dzięki czemu możesz dobrać idealnie pasującą do Twojej pracowni.

Uwaga. Mata transportowana jest na płasko. Ten rozmiar nie zmieści się do Paczkomatu. Możliwa jest tylko dostawa kurierska do domu.

Producent:
TEXI
Typ produktu:
  • Mata podkładowa
Rozmiar maty:
90 x 60 cm
Grubość maty:
3 mm
Rodzaj maty:
dwustronna