Nić hafciarska spodnia Madeira Burmilon 200, biała, 7500 m

MADEIRA BURMILON 200 - 501
Cena: 36.90 
Dostępność: brak w magazynie
 
biała

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Nić spodnia do haftu Madeira Burmilon No. 200, 7500 metrów, biała

Nić Madeira Burmilon to cienka nić spodnia do haftowania jednego z wiodących producentów na świecie. Wykonana w 100% z poliestru, gładka, trwała i wytrzymała. Nić jest odporna na pranie w wysokich temperaturach (do 95°C), stosowanie odplamiaczy, prasowanie w średniej temperaturze (ok. 150°C). Wybierając dobre jakościowo nici zapewniasz sobie znacznie lepszy efekt końcowy wykonanego haftu. Nić odpowiednia zarówno do hafciarek domowych jak i przemysłowych.

Wśród produktów, które wyselekcjonowaliśmy do naszej oferty nie mogło zabraknąć doskonałych nici hafciarskich. Niemiecka firma Madeira słynie z produkcji świetnej jakości nici, które wykorzystują zarówno profesjonaliści, jak i osoby zajmujące się haftem hobbystycznie. Dobór dobrej jakości nici jest jednym z kluczy do uzyskania zadowalającego efektu finalnego.

Nić występuje w kolorze białym i czarnym

Producent:
MADEIRA
Rodzaj nici:
  • Nić spodnia
Nawój:
  • 7500 m