Nić spodnia do haftu Ariadna Siri biała 50000 m

ARIADNA SIRI 180 50000M KOLOR 0000
Cena: 79.00 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już w czwartek

Złóż zamówienie w ciągu  20 godzin.

+
Do schowka  Porównaj 

Nić spodnia do haftu Ariadna Siri 50 tys metrów, grubość 180, biała

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz dobre jakościowo nici hafciarskie, które dzięki filtrowaniu dostępnemu na stronie łatwo podzielisz na nici wierzchnie oraz nici spodnie. Nici podkładowe występują najczęściej wyłącznie w dwóch kolorach: białym i czarnym, w przeciwieństwie do nici wierzchnich, które posiadają szerokie palety barw. Nitka spodnia z reguły jest też znacznie cieńsza. Dla osób, które bardzo dużo haftują najbardziej ekonomiczne są zakupy dużych szpulek ze sporym zapasem nici. Proponujemy nić podkładową Ariadna Siri w dużym nawoju 50 000 metrów. Nić występuje w kolorze białym i czarnym.

Nici Ariadna SIRI są produkowane z przeznaczeniem jako nici spodnie do haftu maszynowego. Wykonane są w 100% z ciętych włókien poliestrowych. Nici o grubości 180, ze względu na niewielką masę liniową są bardzo wydajne - na jedną szpulę można nawinąć bardzo wiele metrów nici. Nici Siri zaprojektowano w taki sposób, aby zapewniały doskonałą trwałość połączenia z nicią górną. Nici są odporne na wielokrotne pranie nawet w wysokich temperaturach, chlorowanie czy działanie promieni słonecznych.

Nici Ariadna Siri posiadają certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100, który przyznawany jest produktom tekstylnym, które spełniają określone normy bezpieczeństwa. Produkty z tym oznaczeniem mogą być z powodzeniem stosowane do haftowania ubranek i akcesoriów dla niemowląt i dzieci do lat 3, dzięki całkowicie bezpiecznemu składowi.

W naszej ofercie znajdziesz również nić spodnią Ariadna Siri w kolorze czarnym

  • Grubość: 180
  • Nawój: 50 tys metrów
Producent:
ARIADNA
Rodzaj nici:
  • Nić spodnia
Nawój:
  • 50000 m