Nić spodnia do haftu Ariadna Siri czarna 50000 m

ARIADNA SIRI 180 50000M KOLOR 799
Cena: 79.00 
Dostępność: w magazynie

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  11 godzin

+
Do schowka  Porównaj 

Nić spodnia do haftu Ariadna Siri 50 tys metrów, grubość 180, czarna

Wśród produktów, które zgromadziliśmy w ofercie SZYJ.PL możesz znaleźć między innymi świetnej jakości nici hafciarskie. Dzięki dostępnemu na stronie filtrowaniu w łatwy sposób oddzielisz nici wierzchnie od nici spodnich. To istotne aby w hafcie komputerowym stosować się do tego rozgraniczenia. Nici spodnie z reguły występują tylko w dwóch kolorach - czarnym i białym, są wyraźnie cieńsze niż nici wierzchnie. Łatwo zorientować się, że najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest zakup nici w większych szpulkach. Dla osób, które haftują bardzo dużo proponujemy nici podkładowe Ariadna Siri o dużym nawoju 50 000 metrów.

Nici Ariadna SIRI są produkowane z przeznaczeniem jako nici spodnie do haftu komputerowego. Powstają w całości z ciętych włókien poliestrowych. Ich produkcją zajmuje się łódzka fabryka nici, będąca największym eksporterem tego typu produktów w naszym kraju. Nici mają grubość 180, ich stosunkowo niewielka waga liniowa pozwala na nawinięcie na szpulę bardzo dużej ilości nici, tym samym są bardzo wydajne. Nici Ariadna są odporne na działanie wysokiej temperatury, zarówno podczas prania jak i prasowania, nie jest im groźne chlorowanie czy działanie środków piorących. Nici zaprojektowano w taki sposób, aby zapewniły wysoką jakość połączenia z nicią wierzchnią.

Nici Ariadna Siri posiadają certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100. To oznaczenie nadawane jest produktom włókienniczym, spełniającym określone normy bezpieczeństwa. Jest to dla nas jasna informacja, że produkty te są wolne od niebezpiecznych substancji. Mogą być stosowane do haftowania odzieży i akcesoriów dla niemowląt i dzieci do lat 3.

W naszej ofercie znajdziesz również nić spodnią Ariadna Siri w kolorze białym

  • Grubość: 180
  • Nawój: 50 tys metrów
Producent:
ARIADNA
Rodzaj nici:
  • Nić spodnia
Nawój:
  • 50000 m