Nożyczki uniwersalne Fiskars ReNew (21 cm)

FISKARS 1058094
Cena: 89.00  Cena regularna: 95.00 
89.00 zł
Oszczędzasz: 6.00 zł (6%)
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  1 dni.

21 cm
+
Do schowka  Porównaj 

Nożyczki uniwersalne Fiskars ReNew 21 cm

To pierwsze nożyczki Fiskars wykonane w całości z materiałów pochodzących z recyklingu lub materiałów odnawialnych. Nożyczki te w całości nadają się do ponownego przetworzenia.

Nożyczki uniwersalne Fiskars ReNew o długości 21 cm są idealne do różnorodnych zadań. Świetnie sprawdzą się w domu, biurze, szkole, ogrodzie, a także w Twojej pracowni krawieckiej. Precyzyjnie szlifowane ostrza są wykonane ze stali nierdzewnej pochodzącej w 85%-96% z recyklingu. Rączki nożyczek ReNew o ergonomicznym kształcie doskonale dopasowują się do dłoni. Wykonane są w 66% z plastiku pochodzącego z recyklingu i w 34% z odnawialnych włókien celulozowych. Nożyczki uniwersalne Fiskars ReNew produkowane są w sposób przyjezdny dla środowiska. Każda para jest testowana i weryfikowana ręcznie przed opuszczeniem fabryki.

W każdej pracowni, zarówno tej domowej jak i profesjonalnej niezbędne są sprawdzone nożyczki krawieckie. Wśród dostępnych w SZYJ.PL nożyczek znajdziesz zarówno produkty idealne dla hobbystów, jak i profesjonalne. Stale rozszerzająca się oferta daje Ci możliwość wyboru spośród aktualnie najlepszych propozycji. Wybierając nożyczki Fiskars ReNew zyskasz nie tylko świetne nożyczki, ale również przyczynisz się do ochrony środowiska naturalnego.

Producent:
FISKARS
Typ produktu:
  • Nożyczki
Długość nożyczek:
  • 21 cm
Długość ostrza:
  • 10 cm
Rodzaj ostrza:
standardowe
Rękojeść:
  • dla praworęcznych
Waga nożyczek:
  • 83 g