Odplamiacz w sprayu 400ml - SPIRIT 77 MAX

SPIRIT 77
Cena: 24.90 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  1 dni.

1 puszka
+
Do schowka  Porównaj 

Odplamiacz SPIRIT 77 MAX - 400 ml

Skuteczny środek do usuwania tłustych, świeżych plam z odzieży, tapicerki, dywanów. Przydatny w domu, nieoceniony w przemyśle. Jest idealnym sposobem na eliminację plam olejowych powstałych przy procesie produkcyjnym. Puszka zawiera 400 ml sprayu.

Sposób użycia odplamiacza jest prosty i nie wymaga specjalnych umiejętności ani fachowej wiedzy. Puszkę przed użyciem trzeba energicznie wstrząsnąć, a następnie spryskać zaplamiony materiał z odległości około 15 centymetrów. Następnie powinno się odczekać kilka minut aby środek mógł zadziałać. W trakcie działania odplamiacza na powierzchni będzie pojawiać się biały proszek/puder. Po wyschnięciu ten biały proszek należy delikatnie usunąć szczoteczką. W warunkach produkcyjnych gdzie cenny jest czas wspomóc można się sprężonym powietrzem, aby przyspieszyć suszenie i sprawnie usunąć środek z materiału.

Środka SPIRIT 77 MAX nie należy stosować do skór, zamszu ani futer! Niezależnie od rodzaju materiału zalecane jest przeprowadzenie uprzedniej próby na skrawku materiału w mało widocznym miejscu.

Producent:
SPIRIT
Typ produktu:
  • Środek do pielęgnacji