Ostrzałka do noży i nożyczek - czarna

OSTRZAŁKA CZARNA
Cena: 69.00 
Dostępność: brak w magazynie
 
kolor czarny

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Ostrzałka do noży i nożyczek

Chcesz mieć zawsze idealnie ostre noże i nożyczki? Ta mała ostrzałka jest rozwiązaniem, którego szukasz. W prosty sposób zadbaj o wszystkie domowe ostrza: od małych nożyków do obierania warzyw, przez noże kuchenne, ząbkowane noże do chleba, uniwersalne nożyczki, nożyczki krawieckie, a nawet małe siekierki i tasaki. Wszystkie Twoje narzędzia mogą być z łatwością naostrzone i gotowe do działania.

Ostrzałka jest bardzo prosta w użyciu. Nie potrzebujesz ani fachowej wiedzy, ani żadnego doświadczenia. Ostrzałka posiada dwa otwory na ostrze. W pierwszym zauważysz jedną widię ostrzącą - ta służy do ostrzenia nożyczek. W drugim są dwie widie ostrzące ustawione w kształt litery "V" - tutaj naostrzysz swoje noże.

Zalety ostrzałki ręcznej METAL-PLAST

Uniwersalność - idealnie sprawdzi się w każdym domu. Możesz ostrzyć małe nożyczki do biura, krawieckie nożyce, noże kuchenne, ząbkowane noże do chleba, tasaki czy nawet małe siekierki.

Wygoda - lekka, poręczna i kompaktowa ostrzałka zawsze pod ręką kiedy jej potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy jesteś w kuchni, warsztacie czy ogrodzie, możesz mieć ją blisko i w kilka chwil naostrzyć potrzebne narzędzie.

Prostota - ostrzałka jest wykonana tak, żeby każdy mógł samodzielnie jej używać. Nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy ani umiejętności. Wystarczy umieścić nóż lub nożyczki w odpowiednim miejscu i przesunąć je kilka razy po ostrzałce. Dzięki temu z łatwością przywrócisz im dawną ostrość.

Oszczędność - jest nie tylko nie droga, ale i pozwoli Ci oszczędzić wydatki na nowe noże i nożyczki.

Producent:
METAL-PLAST
Typ produktu:
  • Ostrzałka do nożyczek