Rozkładana szafka TEXI pod maszynę do szycia (jasny dąb)

.TEXI SESAME DUO O
Cena: 3999.00 
Dostępność: Na zamówienie (ok. 21 dni roboczych)
 
jasny dąb
+
Do schowka  Porównaj 

Rozkładana szafka Texi Sesame DUO T/W - kolor jasny dąb

Rozkładana szafka do łatwego zorganizowania przestrzeni w pracowni krawieckiej, przechowywania maszyn, materiałów i akcesoriów.

Posiadanie dobrze zorganizowanego miejsca do pracy jest niezwykle istotne, niezależnie czy szyjesz tylko i wyłącznie hobbystycznie, na własne potrzeby czy szycie przerodziło się Twój sposób na życie i posiadasz własną pracownię krawiecką. Szafka Texi Sesame to prosty sposób na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Rozkładana i otwierana szafka pozwala przygotować duże stanowisko do pracy oraz umożliwia przechowywanie maszyny, materiałów, zapasu nici i wszelkich niezbędnych akcesoriów, które chcesz mieć zawsze pod ręką.

Warto zauważyć, że szafkę wyposażono w specjalny mechanizm płynnego podnoszenia i opuszczania maszyny, przez co nie trzeba za każdym razem zdejmować i wystawiać jej na blat. Schowaniem maszyny do wewnątrz szafki zajmuje ledwie kilka sekund.

Po rozłożeniu szafka TEXI SESAME DUO zapewnia bardzo duża przestrzeń roboczą. Po otwarciu blatów układają się one w kształt litery "L", a całkowita przestrzeń będzie mieć wymiar 182,5 cm na 104 cm. Po otwarciu lewych drzwi znajdziemy tu trzy pojemne, zabudowane półki. Dzięki nim bezproblemowo przechowasz potrzebne przy pracy akcesoria lub duże nici. Z kolei za prawymi drzwiami skrywają się: wysuwana szuflada, specjalna wysuwana półka ze stojakami na nici (zmieści się tu 45 szpulek z nićmi, wysokość do 9 cm) oraz trzecia, największa z szuflad na której można schować owerlok lub zapas materiałów. Szafka jest na kółkach, co pozwala na swobodne przemieszczanie jej.

Od teraz wszystko to co niezbędne możesz mieć stale blisko, w zasięgu ręki. Gdy skończysz korzystać z maszyny, bez trudu schowasz ją i uporządkujesz przestrzeń. Texi Seasame zaaranżuje przestrzeń i zadba o porządek w Twojej pracowni krawieckiej.

Wymiary szafki Texi Sesame Duo

  • Złożonej szafki: 110 cm
  • Głębokość złożonej szafki: 52,5 cm
  • Wysokość złożonej szafki: 75,5 cm
  • Po rozłożeniu blat roboczy 182,5 cm x 104 cm
  • Półka a maszynę z płynnym podnoszeniem: 58 x 32 cm
  • Maksymalna waga maszyny: 12 kg
  • Wysokość szuflady na nici: 9 cm

Szafka jest transportowana w całości, na palecie. Szafka sprzedawana jest bez dodatkowego wyposażenia widocznego za zdjęciach.

Producent:
TEXI
Przeznaczenie:
Stół do maszyn