Filtrowanie

Filtrowanie

Polecane
Zastosuj filtry
ZESTAW STOPEK 16
Cena: 59.00 
832523007 JANOME
Cena: 29.99 
859802006 JANOME
Cena: 39.00 
611511001 JANOME
Cena: 17.38 
38%
Do schowka  Porównaj 
749522005 JANOME
47.99  Cena: 29.99 
eti 052
Cena: 10.99 
eti 052p
Cena: 10.99 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
200132008 JANOME
Cena: 45.90 
822801001 JANOME
Cena: 46.99 
21%
Do schowka  Porównaj 
822808008 JANOME
38.15  Cena: 29.99 
eti 061
Cena: 13.99 
200125008 JANOME
Cena: 29.00 
200331009 JANOME
Cena: 34.91 
9%
Do schowka  Porównaj 
eti 055
10.99  Cena: 9.99 

Stopki do maszyn w Szyj.pl

Stopki do maszyn do szycia to akcesoria krawieckie, które w znaczący sposób zwiększają wydajność codziennej pracy oraz poprawiają komfort użytkowników. Ułatwiają wykonywanie standardowych zadań krawieckich oraz estetykę szytych rzeczy, dlatego też nie może zabraknąć ich w Twojej pracowni. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno stopki do domowych maszyn do szycia, owerloków, coverów, dodatkowe stopki do hafciarek, jak i stopki do maszyn przemysłowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze produktu spełniającego wszelkie oczekiwania lub wsparcia w trakcie procesu zakupowego, skontaktuj się z nami.

Stopki do maszyn do szycia od najlepszych producentów

Stopki do maszyn do szycia, które znajdziesz w naszym asortymencie, pochodzą bezpośrednio od najlepszych producentów, takich jak Janome, Brother czy ETI. Wymienione marki mogą pochwalić się ugruntowaną pozycją na międzynarodowym rynku, bogatym doświadczeniem oraz rozbudowaną ofertą. Produkowane przez nie akcesoria wyróżniają się najwyższą jakością i trwałością. Co więcej, są projektowane w taki sposób, aby ułatwiały użytkownikom codzienną pracę i zwiększały jej efektywność. Jeśli chcesz szybciej odnaleźć poszukiwane stopki, skorzystaj z grup produktowych znajdujących się po lewej stronie albo opcji sortowania. W przypadku pytań bądź wątpliwości możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego salonu stacjonarnego, będącego jednocześnie jednym z najlepiej wyposażonych sklepów z maszynami i akcesoriami krawieckimi w Polsce.

Stopki do owerloków - szeroki wybór

W sklepie internetowym Szyj.pl proponujemy naprawdę szeroki wybór najwyższej jakości stopek do maszyn domowych i przemysłowych. U nas zamówisz m.in. stopki uniwersalne, z prowadnikami, do wszywania zamków i wypustek, do ściegu krytego, do automatycznego obszywania dziurek, do lamówki i do podwijania. Oferujemy Ci także różne rodzaje stopek do owerloków - np. przeznaczonych do wszywania żyłki, sznurka, taśmy lub gumki, równego prowadzenia ściegu, ściegu krytego i owerlokowego. Jeśli nie chcesz samodzielnie kompletować własnego zestawu stopek do owerloka, skorzystaj z gotowego zestawu. Jednym z najchętniej wybieranych jest zestaw stopek firmy Janome, który pasuje do wielu owerloków Janome (np. 744d, 990d) i Elna (np. 264D, 664 PRO). W skład tego kompletu wchodzą: wysokiej klasy stopka do ściegu krytego, stopka do wszywania żyłki oraz prowadnik do wszywania i marszczenia gumy.

Stopki dodatkowe do stebnówek przemysłowych

Oprócz akcesoriów przeznaczonych do owerloków w naszej ofercie znajdziesz także różne rodzaje stopek do stebnówek przemysłowych. Polecamy Ci zarówno stopki standardowe (z osłoną, regulacją, dłuższym tyłem lub wysokim przodem płozy), kompensacyjne (lewe, prawe, obustronne), jak i z liniałem prawym lub z liniałem lewym. Stopki standardowe dostosowane do różnych typów materiałów i pasujące do stebnówek przemysłowych z transportem dolnym pozwalają osiągać w pełni satysfakcjonujące rezultaty. Stopki kompensacyjne z różnym rozstawem umożliwiają idealne, równe szycie względem krawędzi materiału. Mają mały otwór na igłę, specjalnie skonstruowane płozy oraz ruchomą część, która doskonale dopasowuje się do grubości szytych warstw. Stopki kompensacyjne najlepiej sprawdzają się w trakcie pracy z materiałami lekkimi i średnimi.

Stopki do haftowania, pikowania i cerowania

Proponujemy w naszej ofercie bardzo szeroki wybór stopek do maszyn domowych. Wśród nich największą popularnością cieszą się m.in. stopki do haftowania, pikowania i cerowania, stopki do marszczenia oraz specjalne stopki do wszywania zamków krytych. Dzięki temu, że są proste w montażu i jednocześnie oferują naprawdę wiele możliwości, cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów. Dobór właściwych stopek do maszyny do szycia może początkowo wydawać Ci się trudny, dlatego jeśli masz wątpliwości - napisz do nas. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące wyboru prawidłowych stopek do maszyny do szycia jaką posiadasz.

Stopki do maszyn domowych marki Janome

Bez wątpienia największy wybór dodatkowych stopek oferuje marka Janome. Niezależnie czy potrzebujesz stopki do maszyny do szycia, owerloka, covera lub coverloka znajdziesz u nas zawsze pełną ofertę oryginalnych tego japońskiego producenta. Wśród tego typu akcesoriów krawieckich proponujemy m.in. profesjonalne lamowniki marki Janome, prowadniki do naszywania koronki, stopki do ściegu krytego z prowadnikiem, zwijacze, stopki do naszywania taśmy, koralików i pereł, naprężacze do wszywania gumy, a także stopki przezroczyste. Lamowniki są niezastąpione podczas wykańczania bluzek, t-shirtów czy bielizny. Zwijacze umożliwiają dokładne i efektowne wykończenie dołów odzieży poprzez podwinięcie i przyszywanie (np. koronki). Z kolei stopki przezroczyste są niezwykle pomocne w trakcie naszywania aplikacji lub pikowania równoległego.