Szydełko ergonomiczne SKC 2,5 mm

SKC A015-2.5
Cena: 6.89 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już w czwartek

Złóż zamówienie w ciągu  21 godzin.

2,5 mm
+
Do schowka  Porównaj 

Szydełko ergonomiczne SKC – 2,5 mm

Szydełka SKC to ekonomiczne rozwiązanie dla osób początkujących, które chcą spróbować swoich sił w szydełkowaniu. Mimo, że z pozoru może wydawać się, że to zajęciem zarezerwowanym dla starszych osób, jest to doskonały sposób na kreatywne spędzanie czasu nawet dla dzieci i młodzieży!

Wybór szydełka to dość indywidualna kwestia. Szydełka SKC z ergonomiczną rączką powinny przypaść do gustu osobom, które szukają okrągłego szydełka, które nie ślizga się w dłoni. Dzięki lekko gumowanej powierzchni szydełko pewnie leży w ręce i nie obraca się podczas szydełkowania.

Wybierając szydełko zwróć uwagę nie tylko na sam kształt i materiał, z jakiego wykonano rączkę i haczyk ale również na rozmiar szydełka. Producenci włóczek z reguły na etykiecie umieszczają sugestię co do tego, jakie szydełko najlepiej zastosować. Pamiętaj jednak, że to tylko sugestia i możesz śmiało eksperymentować by uzyskać inne efekty. Wraz z nabywaniem praktyki zyskasz wyczucie w doborze szydełek. Do pierwszych prac możesz wykorzystać szydełka 3 – 4 mm i grubszą włóczkę.

  • Rozmiar szydełka: 2,5 mm
  • Długość całego szydełka: 16 cm
  • Haczyk: aluminiowy
  • Rączka: elastomer
Producent:
SKC
Typ produktu:
  • Szydełko