Workoplecak dziecięcy TYGRYSEK (zestaw do uszycia + wykrój) DIY

DIY WORKOPLECAK DZIECIĘCY TYGRYSEK
Cena: 27.99 
Dostępność: brak w magazynie
 
workoplecak TYGRYSEK

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Workoplecak dziecięcy TYGRYSEK - zestaw do samodzielnego uszycia z nadrukowanym na piance wykrojem

Fantastyczne, kolorowe workoplecaki to idealny pomysł na prezent nie tylko dla przedszkolaka! W kolekcji workoplecaków dziecięcych znaleźć można kształty przeróżnych zwierzaków - koty, tygrysy, lwy, dinozaury, zajączki i wiele więcej.
Uszycie workoplecaka dzięki temu zestawowi DIY jest łatwe i nie wymaga ani dużego doświadczenia, ani wymyślnych akcesoriów. Wystarczy maszyna do szycia, odpowiednie igły, nici oraz nożyczki.

Zestaw został tak zaprojektowany, żeby wykonania mogły się podjąć nawet osoby początkujące.
Wykrój jest nadrukowany na pianke neoprenową, a wycięcie i szycie nie powinny sprawić kłopotów.
Poziom trudności wykonania zestawu został określony jako bardzo łatwy, a w gotowym zestawie DIY znajdują się materiały niezbędne do uszycia workoplecaka, w tym nadrukowany na piankę neoprenową wykrój na workoplecak. Wykrój zawiera zapas na szwy, a dołączonych materiałów nie należy prać ani dekatyzować przed uszyciem.

Zestaw DIY na workoplecak dziecięcy zapakowany jest w bezpieczne kartonowe pudełko i zawiera:

  • piankę neopren z nadrukowanymi elementami wykroju
  • sznurek bawełniany

Workoplecak dostępny jest w uniwersalnym rozmiarze, który jest idealny dla dziecka w wieku przedszkolnym. Wymiary gotowego workoplecaka:

  • wysokość ≈ 37 cm
  • szerokość ≈ 32 cm

Niezależnie, na który wzór workoplecaka się zdecydujemy, ten projekt autorstwa Beaty Napiontek, podobnie jak pozostałe z serii do samodzielnego zrobienia, pomoże zyskać kolejną porcję doświadczenia, a uszyty workoplecak sprawi ogromną frajdę Tobie, ale przede wszystkim dziecku, dla którego go uszyjesz.
Żeby wykonać workoplecak dziecięcy potrzebujesz tylko maszyny do szycia, podstawowych akcesoriów - nożyczek, nici, szpilek lub klamerek, igieł (polecamy igły do dzianin) oraz odrobiny wolnego czasu. Dodatkowo, nie trzeba się już zastanawiać skąd wziąć sprawdzony wykrój na workoplecak i z czego go wykonać, ponieważ z tym zestawem masz wszystko, co jest potrzebne!

Sprawdź także pozostałe gotowe zestawy DIY na dodatki i akcesoria dostępne w naszym sklepie.

Producent:
DRESÓWKA.PL
Rodzaj zestawu DIY:
Workoplecak
Poziom trudności:
Bardzo łatwy