KILKA KOLORÓW

Zestaw nici owerlokowych Madeira Aerolock i Aeroflock (12 szpulek)

MADEIRA 9200
Cena: 199.99 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  1 dni.

MADEIRA 9200
+
Do schowka  Porównaj 

Zestaw nici owerlokowych standardowych Aerolock i elastycznych Aeroflock - Madeira 9200

Wiele uwagi poświęcamy wyborowi maszyny do szycia, lecz równie ważne dla satysfakcjonujących efektów są dobrej jakości materiały i nici do szycia. W końcu to nitka ma bezpośredni kontakt z materiałem, to od jej jakości zależy trwałość i estetyka powstałego szwu. Madeira to firma o ponad 100 letniej tradycji, zajmująca się produkcją najwyższej jakości nici do szycia. Zestaw nici Madeira do owerloka występuje w czterech wersjach kolorystycznych, z pośród których najpopularniejszy jest zestaw najczęściej używanych kolorów: biały, szary i czarny. Ciekawą propozycję stanowi zestaw nici w neonowych, jaskrawych barwach. Nici te z można wykorzystać do szycia na owerloku, coverze jak i coverloku. W pudełku znajduje się 12 szpulek z nićmi dwóch rodzajów: z każdego koloru po 3 nici Madeira Aerolock (standardowe) oraz po jednej nici Maderia Aeroflock (elastyczne).

Nić Madeira Aerolock jest standardową nicią owerlokową, doskonałą do szycia tkanin i materiałów mniej elastycznych. Natomiast nić Madeira Aeroflock to najwyższej jakości miękka, elastyczna nić owerlokowa, idealna do szycia rozciągliwych materiałów. Doskonała do szycia bielizny, odzieży sportowej, strojów kąpielowych, odzieży gimnastycznej itd. Wyjątkowa konstrukcja sprawia, że dokładniej opłata krawędź materiału (zdecydowanie bardziej niż nić standardowa Aerolock), doskonale współpracuje z nim w czasie rozciągania, a powstały szew jest miękki i wygląda perfekcyjnie nawet po wielokrotnym praniu. Madeira Aeroflock to wyjątkowa nić dedykowana jako nić dolną (którą nawlekamy chwytacze lub chwytacz) w owerloku, coverloku lub coverze. Zarówno nici owerlokowe Madeira Aerolock, jak i Areoflock są wykonane w 100% z poliestru i to właśnie dzięki niemu są one niesamowicie wytrzymałe (nie zrywają się ani w czasie szycia, ani w czasie użytkowania uszytej rzeczy) i odporne na odbarwienia (nawet po wielokrotnym praniu i intensywnym użytkowaniu uszytej rzeczy). Połączenie tych dwóch nici w czasie szycia sprawia, że otrzymasz piękne, profesjonalnie wyglądające i przede wszystkim trwałe szwy / łączenia.

Zestaw nici Aerolock jest dedykowany do szycia na owerloku, coverloku, coverze, ale możesz je także stosować podczas szycia na wieloczynnościowej maszynie.

Ten zestaw jest dostępny w 4 różnych wariantach kolorystycznych:

  • MADEIRA 9200 - podstawowy - nici w kolorze białym, szarym i czarnym
  • MADEIRA 9201 - nici w kolorze jasnej zieleni, błękitne i lazurowe
  • MADEIRA 9202 - nici w granatowym, jasnoróżowym oraz różowym
  • MADEIRA 9203 - jaskrawe - nici w kolorze zielonym, jasnym i ciemniejszym pomarańczowym

Nici Madeira są produkowane w Niemczech z zachowaniem najwyższych norm jakościowych i produkcyjnych. Posiadają certyfikat OEKO-TEX® Standard 100, który oznacza, że są wytwarzane bez szkody dla środowiska i są wolne od szkodliwych substancji chemiczny.

  • Ilość nici w opakowaniu: 12
  • Wielkość nawoju: Aerolock 9 sztuk 1200m, Aeroflock 3 sztuki 1000m
  • Grubość nici: Aerolock - 125, Aeroflock - 100
Producent:
MADEIRA
Nawój:
  • 1000 m
  • 1200 m