Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 3969
  • 3969
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Regulacja docisku stopki
Przeplot
Zastosuj filtry

Nie każdy to wie, lecz kojarzona z pilarkami łańcuchowymi marka Husqvarna produkuje też coverlocki, overlocki i klasyczne maszyny do szycia. Urządzenia proponowane przez szwedzkiego producenta są cenione na rynku krawieckim za solidność wykonania i niezawodność pracy. Wybierając cover Husqvarna, możesz liczyć na wysoką szybkość, precyzję szycia oraz szereg udogodnień, które przekładają się na komfort pracy i atrakcyjny efekt końcowy. Husqvarna to covery odpowiednie dla miłośników szycia o różnym stopniu umiejętności. W SZYJ.PL dostępne są coverlocki i covery Husqvarna wraz z pełnym wyposażeniem niezbędnym do rozpoczęcia szycia. Kierując się swoimi oczekiwaniami i funkcjami, w jakie wyposażone są proponowane coverlocki, na pewno znajdziesz model odpowiedni dla siebie.

Husqvarna coverlock i cover - gdzie się sprawdzi?

Husqvarna to covery mocne i nowoczesne, przystosowane do szybkiego szycia sporych ilości materiału. Co więcej, dobrze radzą sobie z tkaninami o różnych właściwościach, w tym elastycznymi i tymi grubszymi. Sprawia to, że domowe coverlocki Husqvarna sprawdzą się w użytku prywatnym, ale nadają się też do wykorzystania w celach zarobkowych, np. w małych punktach krawieckich. Z powodzeniem wykonasz na nich estetyczne poprawki i przeróbki, a przede wszystkim podwiniesz i obszyjesz krawędzie materiału. Poza tym covery Husqvarna są świetne do nauki i doskonalenia swoich umiejętności. Bez względu na Twój obecny poziom zaawansowania, coverlock Husqvarna pozwoli Ci poprawić technikę szycia i poszerzyć doświadczenie.

Husqvarna cover w użytku domowym

Coverlocki Husqvarna dostępne w sklepie SZYJ.PL to modele, które przydadzą się do wszystkich prac domowych związanych z szyciem. Są nieocenione przy szyciu delikatnych tkanin i dzianin, bielizny, strojów sportowych ale możesz też sięgnąć po coverlock w celach wyłącznie dekoracyjnych. Ponadto cena coverlocków Husqvarna należy do przeciętnych w kategorii maszyn funkcyjnych tego typu. Jeśli zależy Ci na rozwoju w kierunku krawieckim i chcesz fantastycznie szyć oraz dokładnie wykańczać swoje prace, to cover Husqvarna jest stworzony dla Ciebie. Znajdziesz tu dostatecznie dużo możliwości, żeby dopasowywać je do konkretnych projektów. Dodatki takie, jak regulacja docisku stopki, wolne ramię czy oświetlenie pola pracy, sprawią, że szycie będzie nie tylko efektywne, ale też przyjemne.

Coverlocki Husqvarna - cena a wyposażenie

Jak wszystkie maszyny do szycia, tak też covery Husqvarna mają ceny ściśle zależne od funkcji, w jakie są wyposażone. Najprostsze modele, które świetnie nadają się do użytku domowego i drobnych prac zarobkowych, znajdziesz już za mniej niż 4000 zł. To wysokiej klasy sprzęt spełniający oczekiwania początkujących, jak i doświadczonych krawców. Decydując się na klasyczny coverlock Husqvarna do zastosowania prywatnego, otrzymujesz mocny, solidny sprzęt umożliwiający szycie nawet 1-, 2- lub 3- igłowych ściegów. Maszyna pracuje z szybkością około 1000 wkłuć na minutę. Szereg regulowanych opcji, jak choćby regulacja długości ściegu albo regulacja transportu różnicowego, dodatkowo podnosi wachlarz możliwości.

Coverlocki Husqvarna w sklepie SZYJ.PL

SZYJ.PL oferuje covery i coverlocki produkowane tylko przez najlepsze marki. Jedną z firm cenionych na rynku krawieckim jest Husqvarna. Maszyny tego szwedzkiego producenta wyróżniają się solidnością i niezawodnością. Ich mocne podzespoły pozwalają na intensywną, bezawaryjną eksploatację. Do czołowych modeli marki należy coverlock Husqvarna Huskylock S21. Podobnie jak inne covery i coverlocki, tak również covery Husqvarna w naszym sklepie są objęte gwarancją i możliwością serwisowania na terenie całej Polski. W razie potrzeby udzielamy wszystkich informacji na ten temat i pomagamy w załatwieniu sprawy. Mimo tego, że covery Husqvarna mają dołączoną instrukcję obsługi, w wersji online znajdziesz ją także na naszej stronie. Szczegółowych wskazówek dotyczących użytkowania udzielamy w kontakcie bezpośrednim.