Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 3490
  • 3490
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Regulacja docisku stopki
Przeplot
Zastosuj filtry

Nowoczesny coverlock Pfaff to maszyna do szycia łącząca w sobie funkcje overlocków oraz samych coverów. Oznacza to, że nadaje się zarówno do obrzucania krawędzi materiału i estetycznego wykańczania, jak też do zszywania tkanin. Wysokiej jakości coverlocki Pfaff w sklepie SZYJ.PL to urządzenia wielofunkcyjne, które zwracają uwagę solidnością wykonania i mocą pracy. Sprawdzą się jako maszyny domowe, ale nadają się też do wykorzystania w celach zarobkowych. Wielofunkcyjne maszyny będą przydatne w rękach doświadczonego krawca, ale pozwolą rozwijać umiejętności początkującym miłośnikom szycia. Zależnie od potrzeby możesz też wybrać cover Pfaff, który jest przeznaczony do samych prac wykończeniowych w wyrobach tekstylnych.

Pfaff coverlocki i covery - co to za maszyny?

Covery i coverlocki są do siebie dość podobne, jednak zdecydowanie nie takie same. O ile Pfaff coverlock pozwala obrzucać krawędzie tkanin, zabezpieczać je, a do tego łączyć tkaniny mocnym ściegiem, to już cover Pfaff służy jedynie do eleganckiego wykańczania skraju tkaniny, najczęściej przez podwinięcie. Można więc uznać, że Pfaff coverlock to maszyna bardziej funkcjonalna, bo pozwalająca wykonać więcej zadań. Z kolei cover jest z reguły wybierany przez osoby, które w swojej pracowni posiadają już zarówno wieloczynnościową maszynę do szycia jak i owerlok, a ostatnie uzupełnienie stanowi właśnie cover. Ze względu na charakterystyczny ścieg jaki wykonują zarówno Pfaff covery, jak i coverlocki spotkać można w użytku amatorskim ale są też nieocenionym narzędziem pracy zawodowego krawca.

Pfaff cover czy coverlock - które wybrać?

Wybierając maszynę do szycia, w tym overlock, cover, czy coverlock, nie warto sugerować się jedynie ceną. Jeśli model nie spełni Twoich oczekiwań, to nawet niski koszt będzie oznaczał zmarnowanie pieniędzy. Dlatego wybierając coverlocki lub covery Pfaff, kieruj się rzeczywistymi potrzebami. Zastanów się, jakie prace najczęściej wykonujesz na maszynie i co chcesz robić w przyszłości. Wybierz model, którego funkcje są Ci potrzebne i z których zamierzasz korzystać. Chociaż wszystkie covery Pfaff w naszym sklepie są szybkie i mocne, to obowiązkowo zwróć uwagę na liczbę wkłuć na minutę. Zawsze warto też poczytać opinie innych użytkowników na temat urządzeń, które planujesz kupić.

Covery i coverlocki Pfaff - cena a wyposażenie modelu

Coverlocki i covery Pfaff mają przeciętne ceny, nie odbiegające od średniego kosztu takich produktów innych marek. Za ok. 4000 zł dostępny jest coverlock Pfaff, który spełni oczekiwania użytkowników na każdym poziomie zaawansowania. Możesz używać go do prac typowych dla coverów i do tych bardziej skomplikowanych. Przeszło 20 elastycznych ściegów, opcja szycia nawet 3 igłami i 5 nićmi to parametry, które pozwalają wykonać wspaniałe projekty. Dzięki temu covery Pfaff dają szwy niezwykle mocne, odporne na pęknięcia, a do tego atrakcyjne wizualnie. Niektóre ściegi coverów i coverlovków Pfaff można nawet traktować głównie jako ozdobę. Warto dodać, że Pfaff oferuje coverlocki szybkie, bo szyjące z prędkością do ponad 1000 wkłuć na minutę. 

Coverlocki i covery Pfaff w sklepie SZYJ.PL

SZYJ.PL stawia na produkty wysokiej jakości, dlatego znajdziesz w naszym sklepie coverlocki Pfaff wraz z dołączonym do nich wyposażeniem. Należą do niego m.in. zabezpieczenia szpulki, uniwersalna stopka, zestaw igieł. Polecamy coverlocki Pfaff ze względu na ich uniwersalność. Są równie praktyczne w użytku domowym, jak i chałupniczym. Poza tym covery Pfaff mają cenę całkowicie zgodną ze swoją jakością i zakresem funkcji. Wszystkie oferowane Pfaff covery i coverlocki są objęte gwarancją i opieką serwisową, która jest możliwa na terenie całego kraju. W razie problemów z podjęciem decyzji pomożemy Ci zdecydować, który model jest dla Ciebie najlepszy i dokładnie wyjaśnimy, jak działa Pfaff coverlock.