5%

Maszyna do szycia Juno E1015 z zestawem startowym akcesoriów

.JUNO E1015 + ZESTAW STARTOWY
Cena: 799.00  Cena regularna: 840.23 
799.00 zł
Oszczędzasz: 41.23 zł (5%)
 
+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
1  x 2.99 zł 0.91 zł
1  x 7.99 zł 5.81 zł
1  x 2.99 zł 0.91 zł
1  x 5.59 zł 3.41 zł
1  x 6.49 zł 4.37 zł
1  x 28.90 zł 19.40 zł
1  x 19.99 zł 12.63 zł
1  x 5.50 zł 3.39 zł
1  x 24.99 zł 17.55 zł
1  x 7.90 zł 6.31 zł
1  x 7.90 zł 5.31 zł

Juno E1015 z zestawem dodatkowych akcesoriów

Nie wiesz jakie dodatki będą potrzebne na start do maszyny do szycia, tak by móc od razu po jej rozpakowaniu rozpocząć szycie? Z myślą o osobach, które stawiają pierwsze kroki z maszyną do szycia Juno E1015 i nie posiadają póki żadnych akcesoriów krawieckich przygotowaliśmy gotowy zestaw startowy, w którym znajdziesz wszytko to co niezbędne by rozpocząć szycie na jednej z najlepszych maszyn dla początkujących.

Zestaw zawiera:

 • Maszynę Juno Janome E1015 to najchętniej wybierana maszyna do szycia przez osoby, które szukają dla siebie pierwszej maszyny. 15 podstawowych programów ściegowych takich jak: ścieg prosty (stebnowy), zygzak, kryty, ściegi pozwolą na realizację pierwszych autorskich projektów. Maszyna posiada także możliwość obszywania dziurek na guziki. Do wyboru i regulacji ściegów służą dwa pokrętła umieszczone na przodzie obudowy. Łatwa obsługa, świetna jakość wykonania, niezawodność i bezawaryjność to atuty Juno E1015, za które pokochały ją tysiące użytkowników w Polsce i na całym świecie.
 • Igły do szycia tkanin - niezbędny element wyposażenia Twojej maszyny, standardowe igły do tkanin, okreslane jako uniwersalne. Posiadają zwykły, ostry czubek. W pudełku znajduja się cienkie igły oznaczone grubością "70", średnie "80" i grubsze "90". Grubość igły dobieramy w zależności od grubości materiału, który szyjemy.
 • Igły do szycia dzianin - to druga kluczowa grupa igieł do maszyny, dzięki której bezproblemowo możesz szyć dzianiny i inne materiały elastyczne. Igły te charakteryzuje czubek zakończony niewielką kuleczką. Jej zadaniem jest rozsunięcie delikatnych włókien dzianiny, tak aby igła przeszła pomiędzy nimi, nie uszkadzający ich struktury. Szyjąc igłami do dzianin unikniemy przepuszczania ściegów, które może wystąpić przy szyciu dzianin uniwersalnymi igłami.
 • Komplet 10 nici do szycia Ariadna - w naszej ofercie posiadamy niemal 200 różnorodnych kolorów nici, lecz na początku nie będą Ci potrzebne cztery odcienie błękitu. Wybraliśmy po jednej nitce spośród podstawowych kolorów. Nici do szycia Ariadna dobrze sprawują się z maszynami Juno, są trwałe i nie odbarwiają się. Są to standardowe nici poliestrowe o grubości 120, na jednej szpulce jest 200 metrów nici.
 • Podręczne obcinaczki do nici - jeden z tych drobiazgów, którego nigdy nie powinno zabrakąć pod ręką. Obcinaczki do nitek z wygodną rączką, są ostre i świetnie wywiązują się ze swojej roli. Obecniesz nimi nici, sznurek, a nawet żyłkę.
 • Pudełko szpilek - uniwersalne szpilki, które pozwolą Ci upiąć materiał podczas szycia. Niklowane szpilki mają 3 cm długości i okrągłą szklaną główkę. W opakowaniu znajduje się około 100 sztuk.
 • Kredę krawiecką znikającą - do nanoszenia tymczasowych oznaczeń na materiale przyda Ci się kreda, którą można w łatwy sposób usunać. Jest świetna nawet do delikatnych materiałów, nie pozostawia po sobie śladów. Kreski, które wyrysujesz znikną same po około 48h lub natychmiastowo pod wpływem wilgoci np. naparowaniu żelazkiem.
 • Kredę krawiecką woskową - do trwałych oznaczeń na materiale wykorzystaj kredy woskowe. To popularne mydełko krawieckie, stosuje się je w miejscach, które nie będą widoczne po uszyciu. Mydełko jest w kolorze białym i czerwonym.
 • Olej wazelinowy w płynie - aby zadbać o swoją nową maszynę przyda Ci się olejek wazelinowy. Regularne usuwanie zanieczyszczeń i oliwienie maszyny sprawią, że będzie ona pracować jak nowa mimo upływu miesięcy. Miejsca, które należy oliwić znajdziesz w instrukcji obsługi dołączonej do maszyny.
 • Nożyczki Titanium Ti814 - lekkie, poręczne nożyczki do prac krawieckich są niebędne w Twoim krawieckim kąciku. Nożyczki Titanium są najchętniej wybierane przez początkujących, ze względu na dobry stosunek jakości do ceny.
 • Zestaw 25 zapasowych szpulek w pudełku - dodatkowy zapas spodnich szpuleczek przyda Ci się do nawijania nici o różnych kolorach. Docenisz też, że dzięki temu małemu pudełku szpulki nie gubią się, nie rozwijają i nie plączą.
 • Centymetr krawiecki - nieodłączny atrybut każdej krawcowej i krawca to oczywiście miarka krawiecka. Nasze miarki przyjeżdzają z Niemiec. Nie rozciągają się z biegiem czasu, ani nie ściera się z nich podziałka.
Producent:
JUNO BY JANOME