Uwaga!
W dniach 8 i 9 czerwca nie wysyłamy zamówień, punkt odbioru i infolinia będą nieczynne.

Nożyczki Titanium krawieckie (21cm, tytanowe ostrza)

TITANIUM Ti814
Cena: 36.90 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już w poniedziałek

Złóż zamówienie w ciągu  3 godzin.

21 cm
+
Do schowka  Porównaj 

Nożyczki krawieckie Titanium o długości 21cm, z ostrzami utwardzonymi tytanem i 30-letnią gwarancją.
Ergonomia wykonania i nieduża waga sprawiają, że świetnie nadają się do prac krawieckich, ale sprawdzą się również jako uniwersalne domowe nożyczki. Ostrza nożyczek są odporne na rdzewienie, ścieranie i działanie kwasów. Ich powierzchnia utwardzona jest dodatkowo warstwą tytanu. Radzą sobie z folią, kartonem, tkaninami, dzianinami.

Praca z nożyczkami Titanium jest wyjątkowo wygodna - ostry szlif ostrzy pozwala na precyzyjne krojenie materiału, a miękkie, antypoślizgowe uchwyty dają uczucie komfortu nawet podczas wielogodzinnej pracy. Po zakończeniu pracy pozostają gładkie - nie przywierają do nich materiały, kleje oraz wszelkie pozostałości z procesu produkcji.

Do pielęgnacji nożyczek nie stosujemy wody - zaleca się używanie miękkiej szmatki. Nożyczki Titanium można ostrzyć (pamiętać jednak należy, że zbyt duża ingerencja w powłokę ostrzy może spowodować utratę dożywotniej gwarancji nożyczek). Specjalna śruba "anti-relieve" zapobiega rozkręcaniu się nożyczek oraz gwarantuje zwiększoną powierzchnię docisku. Dzięki temu ostrza tną precyzyjnie na całej długości, również delikatne materiały.

Producent:
TITANIUM
Typ produktu:
  • Nożyczki
Długość nożyczek:
  • 21 cm
Długość ostrza:
  • 9 cm
Rodzaj ostrza:
standardowe
Rękojeść:
  • uniwersalna
Waga nożyczek:
  • 110 g