Zestaw nożyczek Titanium

.ZESTAW TITANIUM 1
Cena: 69.00 
Dostępność: brak w magazynie
 
zestaw nożyczek Titanium

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
1  x 39.00 zł 36.17 zł
1  x 25.79 zł 24.13 zł
1  x 2.99 zł 2.71 zł

Zestaw nożyczek Titanium

Praktyczny zestaw zawiera trzy pary nożyczek i małe obcinaczki do nitek.

Nożyczki są bez wątpienia jednym z najważniejszych atrybutów każdego krawca i krawcowej. Jeśli jesteś u startu swojej krawieckiej przygody, nożyczki Titanium będą idealnym wyborem. Są to dobrej jakości nożyczki w rozsądnej cenie, posiadają ostrza pokryte tytanem, są dostatecznie ostre, długo utrzymują swoją ostrość. Można je ostrzyć. W zestawie skompletowaliśmy dla Ciebie trzy pary nożyczek oraz poręczne obcinaczki do nitek. Taki zestaw pozwoli bez trudu uporać się z każdym zadaniem.

Na zestaw nożyczek Titanium składają się:

Nożyczki Titanium TiDuo850

Dwupak uniwersalnych nożyczek, w którym znajdują się większe nożyczki o długości całkowitej 23 cm oraz mniejsze 13 cm. Duże nożyczki sprawdzą się do cięcia materiałów, lecz z powodzeniem możesz wykorzystać je też do folii czy papieru. Z kolei małe nożyczki znacznie lepiej spiszą się przy wycinaniu detali, małych nacięciach. Ostrza nożyczek wykonane są ze stali nierdzewnej, z kolei rączki z tworzywa sztucznego, pokryte antypoślizgową powłoką. Pewnie leżą w dłoni, zapewniając komfortową pracę.

Nożyczki Titanium Ti613 Craft

Nożyczki o nieco innej budowie, wyposażone w specjalną sprężynę rozwierającą, która otwiera ostrza każdorazowo po wykonaniu cięcia. Te nożyczki dobrze sprawdzą się do cięcia trudniejszych materiałów obiciowych, tapicerskich, skór czy innych grubych materiałów. Posiadają blokadę pozwalającą zamknąć ostrza na czas przechowywania. Lekkie, ergonomiczne, poręczne.

Obcinaczki TC100

Niewielkie, poręczne obcinaczki do nitek wykonane ze stali nierdzewnej z plastikową rączką. Niezastąpione do szybkiego obcinania nitek. Warto zawsze trzymać je pod ręką. Przydatne w każdej pracowni, zarówno hobbystycznej jak i profesjonalnej. Ich całkowita długość wynosi 10,5 cm.

Producent:
TITANIUM
Typ produktu:
  • Nożyczki
Długość nożyczek:
  • 10,5 cm
  • 13 cm
  • 16 cm
  • 21 cm
Rodzaj ostrza:
standardowe
Rękojeść:
  • dla praworęcznych