Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 2369
  • 2369
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici (1)
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Zastosuj filtry

Maszyny do szycia Singer z automatycznym obcinaniem nici 

Marka Singer jest dla wielu miłośników szycia synonimem wysokiej jakości i ponadczasowości. Wśród bogatego asortymentu tego producenta, znaleźć można liczne maszyny do szycia, wyposażone w wiele funkcji, ułatwiających i przyspieszających pracę. Maszyny do szycia Singer z automatycznym obcinaniem nici są przykładem takich urządzeń. 

Singer – gwarancja jakości 

Marka Singer to jeden z najpopularniejszych i uznanych producentów maszyn do szycia. Pierwsza maszyna została wyprodukowana już w 1850 roku przez Isaaca Merritta Singera. Pierwsze maszyny Singer wbudowane były w stół bądź szafkę, pozwalającą na schowanie urządzenia do środka, w czasie kiedy nie było użytkowane. Najstarsze maszyny napędzane były poprzez naciskanie na nożny pedał, znajdujący się u dołu konstrukcji, przez osobę obsługującą urządzenie. 

Współczesne maszyny marki Singer w wielu kwestiach nie przypominają już pierwszych, tradycyjnych modeli. Dziś zasilane są one energią elektryczną i mają wiele funkcji, których nie dało się doświadczyć w najstarszych modelach. Dzięki niemal dwustuletniemu doświadczeniu w branży krawieckiej, marka Singer zyskała ponadczasową renomę, a jej maszyny do szycia kojarzone są wyłącznie z niezwykłą funkcjonalnością, jakością i precyzją. 

Maszyny Singer z automatycznym obcinaniem nici – oszczędność czasu 

Maszyny do szycia Singer z automatycznym obcinaniem nici to świetne rozwiązanie zarówno dla osób szyjących wyłącznie hobbystycznie, jak i dla tych, dla których szycie jest źródłem dochodu. Maszyny do szycia z automatycznym obcinaniem nici szczególnie dobrze sprawdzą się w zakładach krawieckich, szyjących na większą skalę. To właśnie podczas codziennego użytkowania najłatwiej będzie dostrzec i docenić korzyści płynące z automatycznego obcinania nici. Warto pamiętać, że w taką funkcję wyposażone są wyłącznie maszyny komputerowe. Takiej opcji nie znajdziemy w maszynach mechanicznych. 

Maszyny singer z automatycznym obcinaniem nici – jak działają?

Automatyczne obcinanie nici następuje po wciśnięciu odpowiedniego przycisku na obudowie urządzenia. Wówczas następuje obcięcie górnej i dolnej nici. Co ważne, zostają one obcięte przy tkaninie, po wewnętrznej stronie materiału. Dzięki temu zyskujemy pewność, że nasza praca pozostanie estetyczna. Maszyny Singer z automatycznym obcinaniem nici to nie tylko oszczędność czasu, lecz także nici. Inwestując w nowoczesne sprzęty, można znacznie ułatwić sobie pracę. Z racji tego warto zwrócić uwagę również na modele z automatycznym obszywaniem dziurki czy maszyny ze stolikiem powiększającym

Dlaczego warto zdecydować się na maszyny z automatycznym obcinaniem nici?

Maszyny Singer z automatycznym obcinaniem nici to urządzenia pozwalające nie tylko na oszczędność materiałów (nitek) poprzez ich obcinanie tuż przy samej tkaninie, lecz także czasu! Automatyczne obcinanie nici znacznie przyspiesza pracę, co szczególnie w przypadku szycia na masową skalę umożliwia sprawniejsze wykonywanie zadań, a tym samym – większy zarobek. Maszyny do szycia Singer z automatycznym obcinaniem nici to świetna inwestycja na długie lata! Jeśli cenisz sobie sprawne szycie, postaw na ułatwienia, takie jak automatyczne obcinanie nici i nie tylko. Singer to firma, która proponuje naprawdę wiele rozwiązań, sprawiających, że szycie przebiega skuteczniej.