Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 2169
  • 2169
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr (1)
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Zastosuj filtry

Maszyny do szycia Singer z możliwością wyszywania liter

Maszyny do szycia pozwalają tworzyć różnorodne projekty. Posiadając dobry model, w zasadzie jedynym ograniczeniem jest dla nas tylko wyobraźnia i poziom naszych umiejętności. Maszyny do szycia Singer z możliwością wyszywania liter otwierają przed nami jeszcze więcej możliwości. Dzięki nim można personalizować ubrania czy inne tworzone akcesoria. 

Singer – firma, która zrewolucjonizowała szycie 

Maszyny Singer znane są nawet osobom, które w ogóle szyciem się nie interesują. Nic w tym dziwnego, ponieważ firma ta zrewolucjonizowała szycie, znacznie je usprawniła i zaoferowała krawcom zupełnie nowe i lepsze rozwiązania. Choć pierwszy maszyny powstał niemal 200 lat temu, bo w 1850 r., Singer wciąż oferuje użytkownikom funkcje, które sprawiają, że można tworzyć coraz to lepsze i bardziej finezyjne ubrania czy akcesoria. Maszyny Singer z możliwością wyszywania liter znakomicie sprawdzają się zarówno w rękach osób, które zawodowo zajmują się szyciem, jak i użytkowników, którzy szycie traktują jako hobby. 

Maszyny do szycia Singer z możliwością wyszywania liter – co można zrobić za ich pomocą? 

Maszyny Singer z możliwością wyszywania liter, jak sama nazwa wskazuje, służą do naszywania liter i nie tylko. Urządzenia te są w stanie również wyszywać cyfry. Kupując dany egzemplarz maszyny, zawsze warto upewnić się, czy takowy wyposażony jest w możliwość wyszywania znaków polskich. Nie jest to powszechna funkcja. Przykładem modelu, który wyszywa litery i cyfry, jest SINGER HD 6805. To maszyna, która tworzy ściegi o kształtach liter i cyfr, korzystając z dwóch czcionek. Model ten wzbogacony jest również w wiele więcej przydatnych opcji. Mowa tutaj m.in. o funkcji automatycznego obcinania nici czy automatycznym pozycjonowaniu igły (w pozycji górnej lub dolnej). Takie udogodnienia docenią w szczególności osoby, które zajmują się szyciem zawodowo. Na pewno zainteresuje je także funkcja automatycznego obszywania dziurek, która również znajduje się w modelach maszyn Singer.

Maszyny Singer z możliwością wyszywania liter – dlaczego warto je nabyć? 

Za pomocą maszyny do szycia Singer z możliwością wyszywania liter, można stworzyć różnorodne napisy, oznaczenia lub inne ciągi cyfr i liter. Takie rozwiązanie przydatne jest wtedy, kiedy chcemy przyozdobić ubranka dzieci ich imieniem lub innym napisem. Naszywanie liter to bardzo użyteczna opcja, jeśli taki rodzaj ściegu chcemy używać co jakichś czas. Naszywane przez komputerowe maszyny do szycia litery i cyfry są schludne, jednak nie tak estetyczne i wyjątkowe jak te, które można uzyskać dzięki hafciarce. Urządzenia tego typu również można znaleźć w naszym sklepie, dlatego od razu możesz przekonać się, czy jest to urządzenie odpowiednie dla Twoich potrzeb. 

Maszyny do szycia Singer w SZYJ.PL – postaw na pewne rozwiązania 

Jeśli szukasz mechanicznych lub komputerowych maszyn do szycia, zapoznaj się z naszą bogatą ofertą. W SZYJ.PL proponujemy szeroki wybór maszyn Singer, ale nie tylko. U nas znajdziesz najpopularniejsze i najlepsze marki, zajmujące się produkcją maszyn do szycia. Ponadto oferujemy modele domowe, a także specjalistyczne. SZYJ.PL to sklep skrojony na miarę potrzeb zarówno początkujących miłośników szycia, jak i tych, którzy zajmują się krawiectwem zawodowo.