Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 899
  • 1079
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny (1)
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Stolik powiększający
Zastosuj filtry

Maszyny mechaniczne Pfaff

Mechaniczne maszyny do szycia to najczęściej wybierane modele zwłaszcza przez osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z krawiectwem. W sklepie internetowym SZYJ.PL proponujemy urządzenia wielu cieszących się ogromnym zaufaniem marek. W tym dziale prezentujemy mechaniczne maszyny do szycia Pfaff. Różnią się one funkcjami oraz ceną. Modele marki, której historia sięga 1862 roku, proponujemy w cenach nieznacznie wyższych niż 1000 zł. Nasza oferta to również droższe maszyny do szycia, które przeznaczone są dla osób szyjących zarobkowo. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami!

Mechaniczne maszyny do szycia Pfaff – poznaj popularne modele

W naszej ofercie znajdują się solidne mechaniczne maszyny Pfaff. Przeznaczone są zarówno dla miłośników hobbystycznego krawiectwa, jak i zaawansowanych użytkowników, którzy doskonale wiedzą, jakiego urządzenia potrzebują. Godnym polecenia modelem jest Pfaff Smarter 140S. Ma wiele praktycznych funkcji, które ułatwiają codzienne wykonywanie prac krawieckich. Model ten został wyposażony w chwytacz rotacyjny ułatwiający szycie i zapewniający cichą pracę. Ma aż 21 programów ściegowych, w tym półautomatyczny program do obszywania dziurek. Urządzenie to godnie reprezentuje wysokiej jakości maszyny do szycia Pfaff mechaniczne i jest godne wyboru przez osoby szyjące hobbystycznie.

Kolejnym modelem godnym uwagi, który należy do segmentu mechanicznych maszyn Pfaff jest model Pfaff Smarter 160S. Ma ciekawy wygląd i charakteryzuje się dużą funkcjonalnością. Został wyposażony w podstawowe ściegi użytkowe – proste, zyg-zak, kryte, elastyczne, ścieg owerlokowy oraz sporo ściegów dekoracyjnych. Jest przykładem maszyny Pfaff, która umożliwia wykonywanie i ozdabianie nawet najbardziej wymagających projektów. Na uwagę zasługuje również 7-punktowy mechanizm transportu. Wszystkie mechaniczne maszyny do szycia Pfaff dostępne w naszej ofercie zostały objęte długoletnią gwarancją producenta.

Inne mechaniczne maszyny Pfaff godne wyboru

Maszyny Pfaff mechaniczne to urządzenia godne wyboru z uwagi na trwałość, funkcjonalność i elegancki wygląd. Wybierając maszynę do szycia, konieczne jest zwrócenie uwagi na kryteria, takie jak doświadczenie w szyciu, cel zakupu urządzenia, częstotliwość użytkowania maszyny i cenę. Jeśli potrzebna Ci naprawdę zaawansowana technologicznie maszyna do szycia Pfaff mechaniczna, sięgnij po model Select 3.2. oferującej wiele  innowacyjnych rozwiązań. Został on wyposażony w 27 programów ściegowych, które dostępne są do wyboru za pomocą przycisków funkcyjnych. Doskonale radzi sobie nawet z najtrudniejszymi materiałami. Dzięki chwytaczowi rotacyjnemu pracuje cicho i jest komfortowa w użytkowaniu. Sprawdź jeszcze inne mechaniczne maszyny do szycia Pfaff i złóż zamówienie! Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że proponujemy wiele modeli. Jeśli podczas wyboru urządzenia pojawią się problemy, zachęcamy do zadawania pytań naszym ekspertom.