Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 2559
  • 3489
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny (1)
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Obszywanie dziurki
Stolik powiększający
Zastosuj filtry

Maszyny komputerowe Husqvarna

Komputerowe maszyny do szycia Husqvarna potrafią znacznie więcej niż mechaniczne. Sygnalizują nieopuszczoną stopkę, potrzebę zmiany na inną oraz wyświetlają ściegi, z których można skorzystać. Spełniają potrzeby zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników. Zostały wyposażone w wiele przydatnych funkcji, a przy tym są wyjątkowo proste w obsłudze. Posłużą Ci do skrócenia sukienki lub spodni, ale również do uszycia samodzielnie zaprojektowanej odzieży.

Maszyny do szycia Husqvarna komputerowe – poznaj zalety tych urządzeń!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasz sklep odwiedzają zarówno osoby poszukujące pierwszej w swoim życiu maszyny, jak i eksperci. Z tego względu przygotowaliśmy różne modele, których wspólną cechą jest wysoka jakość, trwałość i łatwa obsługa. W naszej ofercie znajdują się komputerowe maszyny Husqvarna, które odznaczają się wieloma praktycznymi funkcjami. Mają one czytelne wyświetlacze, na których wyświetlane są zalecane parametry szycia dla konkretnych materiałów oraz technik. Najnowocześniejsze maszyny do szycia mają nawet kilkaset programów ściegowych oraz wbudowaną funkcję FIX, dzięki której urządzenie automatycznie wiąże nitki na końcu ściegu i przeciąga je na lewą stronę materiału.

Komputerowe maszyny do szycia Husqvarna – dlaczego warto wybrać?

Maszyny Husqvarna doskonale nadają się do obróbki cienkich i elastycznych materiałów. Świetnie radzą sobie także z grubymi materiałami typu jeans. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość regulacji prędkości szycia oraz pozycjonowanie igły, które przyspiesza pracę przy maszynie. Pracę ułatwia także dostępne w maszynie oświetlenie LED. Komputerowe maszyny Husqvarna zostały zaprojektowane, tak aby za ich pomocą można było szyć nawet duże projekty. Pomocna jest nadrukowana na obudowie praktyczna miarka i pojemnik na akcesoria. 

Komputerowe maszyny do szycia Husqvarna – modele godne polecenia

W naszym sklepie znajdują się różne maszyny Husqvarna komputerowe. Idealnie nadają się do domowych zastosowań, ale również dla ekspertów. Służą swoim użytkownikom przez lata, gdyż są urządzeniami wysokiej jakości zaprojektowanymi z myślą o codziennej, nawet intensywnej eksploatacji. Oferujemy komputerowe maszyny Husqvarna, takie jak model OPAL 650, OPAL 670 czy JADE 20. Ich niewątpliwą zaletą jest nie tylko funkcjonalność, ale również cicha praca. Husqvarna to firma z ponad 150-letnią tradycją. Ma ona bogate doświadczenie w produkcji maszyn do szycia, co daje pewność wyboru solidnego produktu na lata użytkowania. 

Maszyny do szycia Husqvarna komputerowe – odpowiednie dla każdego

Mimo elektronicznego systemu, który tylko wbrew pozorom wydaje się skomplikowany, komputerowe maszyny do szycia Husqvarna są urządzeniami wyjątkowo łatwymi w obsłudze. Stanowią idealne rozwiązanie dla osób, które zajmują się szyciem hobbystycznie, ale także dla ekspertów. Automatyzacja tych urządzeń jest doskonałym ułatwieniem dla każdego. Przekonaj się o tym, wybierając potrzebny model spośród komputerowych maszyn do szycia Husqvarna.