Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 889
  • 3589
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki (1)
Stolik powiększający
Zastosuj filtry

Maszyny do szycia Husqvarna z automatycznym obszywaniem dziurki

Na rynku do wyboru są różne maszyny do szycia. Ich producenci wręcz prześcigają się w dodawaniu do swoich urządzeń kolejnych funkcji ułatwiających prace krawieckie. Jednym z kryteriów wyboru jest automatyczne obszywanie dziurki. Rozróżnić można półautomatyczny lub automatyczny sposób obszycia. W przypadku mechanicznych maszyn do szycia mamy do czynienia z reguły z półautomatyczną opcją. Z kolei maszyny do szycia komputerowe zostały wyposażone w funkcję automatycznego obszywania. Sprawdź, który z modeli najlepiej sprawdzi się w przypadku Twoich potrzeb! Jeśli pojawią się pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu!

Maszyny do szycia Husqvarna z automatycznym obszywaniem dziurki – jakie modele są godne polecenia?

W naszej ofercie dostępne są różne maszyny Husqvarna z automatycznym obszywaniem dziurki. Polecamy model Emerald 116, który jest idealny do użytku domowego i wykonywania okazjonalnych chałupniczych zleceń. Oprócz automatycznego obszywania dziurek ma również wiele innych funkcjonalności ukrytych w tej poręcznej maszynie. Nasza oferta to również inne maszyny do szycia Husqvarna z automatycznym obszywaniem dziurki, takie jak Emerald 118 czy Husqvarna E20. Pierwsze z wymienionych urządzeń może być tym, czego dokładnie potrzebujesz! Model został wykonany z trwałych metalowych podzespołów, co czyni go niezwykle wytrzymałym nawet przy codziennym i intensywnym użytkowaniu. Z kolei maszyna do szycia E20 to urządzenie, które zaspokoi wszelkie oczekiwania względem innych dodatkowych funkcji. Ma wbudowany nawlekacz igły oraz zewnętrzny obcinacz nitek, 6-stopniowy mechanizm transportu i wolne ramię. Dodatkowo uwzględniono w nim płynną regulację długości (do 4 mm) i szerokości (do 5 mm) ściegów oraz możliwość szycia wstecz, która pozwala na zabezpieczenie ściegu na brzegach tkaniny. 

Inne maszyny Husqvarna z automatycznym obszywaniem dziurki godne polecenia

Oferta sklepu internetowego SZYJ.PL to maszyny Husqvarna wyposażone w wiele funkcji, które ułatwiają prace krawieckie i sprawiają, że szycie na maszynie jest przyjemnością. Poszukując naprawdę wysokiej jakości modelu – maszyny do szycia Husqvarna z automatycznym obszywaniem dziurki, która zasługuje na uwagę ze względu na łatwość obsługi, warto zastanowić się nad modelem OPAL 650. Jest to maszyna do szycia komputerowa, która oprócz automatycznego obszywania dziurek zasługuje na uwagę, ponieważ jest wyjątkowo cicha podczas pracy. Ma szerokie zastosowanie, o czym świadczą aż 420 programy ściegowe, płynna regulacja szerokości ściegów do 7 mm, długości ściegu do 6 mm oraz 5-stopniowa regulacja docisku stopki.

Maszyny Husqvarna z automatycznym obszywaniem dziurki – na co zwrócić uwagę?

Wybierając maszynę do szycia, najlepiej kierować się własnymi potrzebami, czyli jednocześnie potrzebami. Urządzenie te niezależnie od producenta mają podobne funkcje. Do wyboru są modele mechaniczne uważane za mocniejsze, ale również komputerowe, które wbrew pozorom są wyjątkowo łatwe w obsłudze. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą maszyn do szycia dostępnych w naszym sklepie. W przypadku problemu z wyborem sprzętu zapraszamy do kontaktu z doradcami!