Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 1749
  • 3299
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne pozycjonowanie igły (1)
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Stolik powiększający
Zastosuj filtry

Maszyny do szycia Husqvarna z automatycznym pozycjonowaniem igły

Funkcja automatycznego pozycjonowania igły dotyczy maszyn do szycia komputerowych. Za pomocą jednego przycisku pozwala zmienić pozycję igły na najwyższą lub najniższą. Jest to przydatne udogodnienie i jedno z kryterium wyboru, którym kierują się osoby poszukujące praktycznego urządzenia do realizacji rozmaitych projektów krawieckich. W tej kategorii sklepu internetowego SZYJ.PL oferujemy maszyny do szycia Husqvarna z automatycznym pozycjonowaniem igły oraz innymi udogodnieniami. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym tu sprzętem, a w przypadku pytań do kontaktu!

Maszyny Husqvarna z automatycznym pozycjonowaniem igły – do czego służy ta funkcja?

Funkcja automatycznego pozycjonowania igły za pomocą jednego przycisku zmieniająca jej pozycję na najwyższą lub najniższą to bardzo przydatne udogodnienie. Pozwala ona również w zależności od potrzeb zaprogramować pozycję, w jakiej igła będzie się zatrzymywać po zwolnieniu rozrusznika nożnego lub wciśnięciu przycisku „stop”. Planując zmianę kierunku szycia, można ustawić maszynę, tak aby po zaprzestaniu szycia pozostawiała igłę w dolnej pozycji wbitą w materiał. Wówczas wystarczy podnieść stopkę dociskową i obrócić materiał, a następnie kontynuować szycie. Szczególną zaletą tej funkcji, w którą zostały wyposażone maszyny do szycia Husqvarna z automatycznym pozycjonowaniem igły, jest to, że niezależnie od ustawienia zaprogramowanego w maszynie, można zmienić pozycję igły za pomocą jednego przycisku znajdującego się na korpusie maszyny.

Maszyny Husqvarna z automatycznym pozycjonowaniem igły – polecane modele

Husqvarna to firma z ponad 150-letnim doświadczeniem. To producent, który stosuje w swoich produktach wyjątkowo trwałe komponenty. Maszyny Husqvarna są z tego względu urządzeniami wysokiej jakości, trwałymi i doskonałymi zarówno dla początkujących użytkowników, jak i ekspertów. Nie tylko pozycjonowanie igły jest funkcją, która przydaje się w codziennym użytkowaniu maszyny do szycia. Maszyny Husqvarna z automatycznym pozycjonowaniem igły wyposażone w to udogodnienie to również modele, które zostały wzbogacone jeszcze o wiele innych praktycznych funkcji. Jade 20 to doskonały przykład maszyny do szycia, która ułatwia wykonywanie wszelkich projektów. Oprócz automatycznego pozycjonowania igły góra/dół została wyposażona w chwytacz rotacyjny sprzyjający cichej pracy, co jest korzystne dla każdego miłośnika krawiectwa zarówno tego, który szyje hobbystycznie, jak i zawodowo. Jade 20 to model, który ma ponadto wiele specjalnych programów przeznaczonych na przykład do naszywania i obszywania dziurek i programy ozdobne, za których pomocą można uszyć ubrania i domowe tekstylia, które będą cieszyły oko. Maszyny do szycia Husqvarna z automatycznym pozycjonowaniem igły dostępne w naszej ofercie to jeszcze wiele innych modeli, które przygotowaliśmy w tym dziale. Zachęcamy do zapoznania się z tymi produktami oraz ich możliwościami. W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji!