Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 1599
  • 3489
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza (1)
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
18%
Do schowka  Porównaj 
.HUSQVARNA EMERALD 116
1949.00  Cena: 1599.00 
19%
Do schowka  Porównaj 
HUSQVARNA EMERALD 118
2149.00  Cena: 1749.00 
3%
Do schowka  Porównaj 
HUSQVARNA OPAL 650
3589.00  Cena: 3489.00 
4%
Do schowka  Porównaj 
HUSQVARNA JADE 20
2669.00  Cena: 2559.00 

Maszyny do szycia Husqvarna z chwytaczem rotacyjnym

Maszyny do szycia można podzielić ze względu na rodzaj chwytacza. W tej kategorii przygotowaliśmy modele z chwytaczem rotacyjnym marki Husqvarna. Mowa tu zarówno o maszynach mechanicznych, jak i komputerowych. Przedstawimy je dokładnie, aby wybór urządzenia nie sprawił naszym klientom trudności. Przygotowaliśmy maszyny do szycia Husqvarna z chwytaczem rotacyjnym dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z krawiectwem, ale także ekspertów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów!

Maszyny Husqvarna z chwytaczem rotacyjnym dla początkujących i zaawansowanych użytkowników

Zaletą maszyn do szycia z chwytacze rotacyjnym jest łatwiejszy dostęp do dolnej szpulki i jej szybsza wymiana, co nie oznacza, że maszyny z chwytaczem wahadłowym nie mają swoich zwolenników. Cieszą się równie ogromną popularnością co modele prezentowane w tej kategorii naszego sklepu. Spośród mechanicznych maszyn marki Husqvarna na uwagę zasługują dwa najpopularniejsze urządzenia. Pierwszym z nich jest model Emerald 116, który umożliwia pracę na materiałach wielu rodzajów. Ma aż 17 programów ściegowych, automatyczne obszywanie dziurki oraz możliwość dekoracyjnego szycia podwójną igłą. Można wykorzystywać ją w przypadku materiałów, takich jak jersey, dzianina, bawełna, a nawet jeans. Model ten odznacza się wysoką jakością i wieloma praktycznymi funkcjami.

Maszyny do szycia Husqvarna z chwytaczem rotacyjnym to również inne modele, na przykład Emerald 118 wyposażony w 19 programów ściegowych, cicho pracujący i doskonale nadający się dla początkujących użytkowników. Na uwagę zasługuje wbudowany nawlekacz i obcinacz nici. Inne przydatne funkcje to regulacja naprężenia nici górnej, regulacja docisku stopki aż w 4 pozycjach i oświetlenie pola pracy. Maszyny Husqvarna z chwytaczem rotacyjnym to także modele komputerowe. Zachęcamy do zapoznania się z urządzeniami, które wbrew pozorom są wyjątkowo łatwe w obsłudze.

Komputerowe maszyny Husqvarna z chwytaczem rotacyjnym

W naszej ofercie oprócz mechanicznych maszyn do szycia znajdują się również komputerowe maszyny do szycia Husqvarna z chwytaczem rotacyjnym oraz modele innych cenionych i znanych marek. Mowa tu o urządzeniach, takich jak OPAL 650 i Jade 20. Pierwszy z wymienionych modeli wyróżnia się nowoczesnością, funkcjonalnością i szerokim zastosowaniem. 420 programy ściegowe to naprawdę wysoki komfort szycia, który chwalą sobie użytkownicy tego modelu. Na uwagę zasługuje również płynna regulacja szerokości ściegów do 7 mm oraz długości ściegów do 6 mm.

Maszyny Husqvarna z chwytaczem rotacyjnym godne polecenia to również modele Jade 20, w których przypadku mamy do czynienia z 82 programami ściegowymi, wygodą obsługi i cichą pracą. Oprócz rotacyjnego chwytacza, który odpowiada za komfort szycia nawet dla osób niemających doświadczenia w tej dziedzinie, na uwagę zasługuje nietuzinkowy wygląd maszyny oraz oświetlenie pola pracy LED 2-punktowe. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu!