Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 880
  • 999
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza (1)
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Zastosuj filtry

Maszyny do szycia Husqvarna z chwytaczem wahadłowym

Maszyny Husqvarna można podzielić ze względu na poziom zaawansowania użytkownika. W sklepie SZYJ.PL przygotowaliśmy wiele ciekawych modeli na przykład E10 czy E20 przeznaczone dla osób, które wykonują domowe prace krawieckie lub dopiero rozpoczynają przygodę z szyciem na maszynie. Są to wyjątkowo łatwe i praktyczne w użytkowaniu modele z regulacją docisku stopki, ale także maszyny do szycia Husqvarna z chwytaczem wahadłowym. Sprawdź, dlaczego warto zwrócić na nie uwagę.

Maszyny Husqvarna z chwytaczem wahadłowym – najpopularniejsze modele

Maszyny do szycia dostępne w naszej ofercie to starannie wyselekcjonowane modele, które zasługują na uwagę ze względu na jakość wykonania, zastosowane funkcje i ułatwienia pracy oraz trwałość. Poszukując maszyny na początek przygody z szyciem, można zdecydować się na model Husqvarna E10. Jest to solidne i mocne urządzenie, które umożliwia realizację najśmielszych projektów. E10 została wyposażona aż w 23 programy ściegowe m.in.: owerlokowy, kryty i zygzak. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że jest to maszyna Husqvarna z chwytaczem wahadłowym charakteryzującym się metalową, wytrzymałą konstrukcją. Model ten ma płynną regulację długości ściegów i szerokości zygzaka. Ma możliwość szycia podwójną igłą, szycia wstecz i regulowania naprężenia nici górnej.

Na uwagę zasługuje również maszyna do szycia Husqvarna E20. Charakteryzuje się świetną jakością, funkcjonalnością i aż 35 programami ściegowymi potrzebnymi do szycia ubrań oraz tekstyliów. Tak samo, jak inne maszyny do szycia Husqvarna z chwytaczem wahadłowym wyróżnia się doskonałą trwałością. W jej przypadku można pracować na rozmaitych materiałach, nie obawiając się trudnej pracy.

Gdzie znajduje się chwytacz wahadłowy w maszynie? Jak dostać się do tego elementu?

Wymiana szpulki w przypadku maszyny do szycia Husqvarna z chwytaczem wahadłowym nie jest niczym skomplikowanym, choć trwa dłużej, niż ma to miejsce w przypadku urządzeń z chwytaczem rotacyjnym. Najpierw należy ściągnąć blat maszyny, uwolnić ramię i otworzyć klapkę osłaniającą mechanizm. Kolejny krok to wyjęcie bębenka. Istotna różnica pomiędzy chwytaczem wahadłowym a rotacyjnym tkwi w ułożeniu szpulki w maszynie. W przypadku maszyn z chwytaczem wahadłowym szpulka umieszczona jest pionowo, a w chwytaczu rotacyjnym leży płasko pod płytką ściegową. 

Maszyny do szycia z chwytaczem wahadłowym Husqvarna – dlaczego warto wybrać?

Husqvarna to marka z ponad 150-letnią tradycją. Bogate doświadczenie, wysokiej jakości komponenty zastosowane do produkcji urządzeń oraz znakomite opinie to doskonałe argumenty przemawiające za wyborem produktów tej firmy. Maszyny Husqvarna z chwytaczem wahadłowym cieszą się ogromną popularnością. Mowa tu bowiem o metalowych podzespołach o wyjątkowej wytrzymałości. Choć modele z chwytaczem wahadłowym pracują głośniej, nie odchodzą do lamusa. Mają równie wielu zwolenników co maszyny z chwytaczem rotacyjnym. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń oferowanych w naszym sklepie! W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji!