Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 3299
  • 3299
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr (1)
Obszywanie dziurki
Zastosuj filtry

Maszyny do szycia Husqvarna z możliwością wyszywania liter

Oferta maszyn do szycia Husqvarna to w naszym sklepie obszerny dział rozmaitych modeli przeznaczonych zarówno dla początkujących użytkowników, jak i ekspertów. W tej kategorii prezentujemy maszyny do szycia Husqvarna z możliwością wyszywania liter. Funkcja ta jest bardzo przydatna podczas wykonywania rozmaitych projektów. Oferowane maszyny do szycia zostały wyposażone w wiele rodzajów czcionek, duże i małe litery, a nawet polskie znaki. Jeśli podczas codziennych prac krawieckich często wykorzystujesz ozdobne ściegi, maszyna z możliwością wyszywania liter i cyfr to znakomite rozwiązanie. Sprawdź proponowane modele i złóż zamówienie. W przypadku pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji!

Maszyny Husqvarna z możliwością wyszywania liter – jakie modele polecamy? 

Potrzebna Ci maszyna do szycia, która wyszywa litery i cyfry? Proponujemy model OPAL 650. Został on wyposażony w 420 programy ściegowe. Urządzenie to jest wyjątkowo funkcjonalne. Ma chwytacz rotacyjny, dlatego charakteryzuje je cicha praca, co ułatwia wielogodzinne szycie bez przeszkadzania innym domownikom. Istotna jest równa trwałość urządzenia i solidne komponenty. Maszyny do szycia Husqvarna z możliwością wyszywania liter doskonale spisują się zarówno w przypadku prac domowych, jak i zawodowego szycia. Są to przede wszystkim maszyny komputerowe, które posiadają wiele innych bardzo przydatnych funkcji. Sprawdź, o jakich udogodnieniach mowa!

Maszyny Husqvarna z możliwością wyszywania liter – inne przydatne funkcje zastosowane w tych urządzeniach 

Husqvarna to marka, która do perfekcji opracowała swoje urządzenia. Oprócz funkcji wyszywania liter i cyfr na uwagę zasługuje płynna regulacja szerokości i długości ściegu,  oraz regulacja docisku stopki 5-stopniowa. Komputerowe maszyny Husqvarna  to także możliwość szycia podwójną igłą i szycia wstecz. Ciekawym rozwiązaniem jest również elektroniczna regulacja prędkości szycia za pomocą suwaka. Na uwagę zasługują wszystkie modele Husqvarna. Są bowiem zarówno mocne, jak i funkcjonalne. Charakteryzuje je nowoczesny wygląd, a w przypadku wielu modeli również niska waga, która ułatwia przenoszenie urządzeń z miejsca na miejsce. Maszyny do szycia Husqvarna z możliwością wyszywania liter to również modele, które umożliwiają pracę wieczorami. Zostały wyposażone bowiem w ledowe oświetlenie pola pracy.

Dla kogo przeznaczone są maszyny Husqvarna z możliwością wyszywania liter?

Wyszywanie napisów na maszynie do znakomite rozwiązanie, jeśli potrzebujesz personalizować swoje projekty. Dodając modny haft, wykonane ubranie może stanowić wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby. W ten sposób można ozdabiać dziecięce ubrania, kobiece stroje, a także domowe tekstylia. Jeśli jednak maszyna do szycia z możliwością wyszywania liter nie spełni Twoich oczekiwań, zawsze możesz sprawdzić dostępne w naszym sklepie hafciarki. Zaopatrzyć się w tego typu sprzęt, jeśli poważnie myślisz o rozwijaniu swoich umiejętności krawieckich.