Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 880
  • 3489
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów (1)
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
18%
Do schowka  Porównaj 
.HUSQVARNA EMERALD 116
1949.00  Cena: 1599.00 
HUSQVARNA E10
Cena: 880.00 
19%
Do schowka  Porównaj 
HUSQVARNA EMERALD 118
2149.00  Cena: 1749.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
HUSQVARNA E20
1109.00  Cena: 999.00 
3%
Do schowka  Porównaj 
HUSQVARNA OPAL 650
3589.00  Cena: 3489.00 
4%
Do schowka  Porównaj 
HUSQVARNA JADE 20
2669.00  Cena: 2559.00 

Maszyny do szycia Husqvarna z regulacją długości ściegów

Maszyny do szycia można podzielić na mechaniczne i komputerowe. W przypadku tych pierwszych rodzaj ściegu oraz inne funkcje wybiera się za pomocą pokrętła lub suwaka. Są proste w obsłudze, choć nie tak zaawansowane technologicznie jak modele komputerowe. Jedne i drugie mają swoich zwolenników i z tego względu trudno rozsądzić, które z nich są lepsze. W sklepie SZYJ.PL przygotowaliśmy szeroki wybór urządzeń, które służą zarówno do hobbystycznego szycia, jak i pracy. W tej kategorii prezentujemy dostępne w naszej ofercie maszyny do szycia Husqvarna z regulacją długości ściegów. Nietrudno domyślić się, że mowa tu zarówno o mechanicznych, jak i komputerowych modelach. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi urządzeniami!

Mechaniczne maszyny Husqvarna z regulacją długości ściegów

Poszukując maszyny, która zapewni możliwość regulacji długości ściegów, warto zwrócić uwagę na niedrogi model marki Husqvarna – E10. Jest idealnym rozwiązaniem zarówno na początku drogi z krawiectwem, jak i w przypadku użytkowników, którzy mają spore umiejętności. Jest solidna, mocna i trwała. Reprezentuje maszyny Husqvarna z regulacją długości ściegów do 4 mm, ale ma również inne ważne funkcje, takie jak płynną regulację szerokości zygzaka do 5 mm, wbudowany zewnętrzny obcinacz nitek i nawlekacz igły oraz 6-punktowy mechanizm transportu. Na uwagę zasługuje również aż 21 programów ściegowych.

Mechaniczne maszyny do szycia z regulacją długości ściegów to również inne modele marki Husqvarna, takie jak Emerald 116, Emerald 118 czy E20. W przypadku modelu Emerald 116 dostępne jest 17 programów ściegowych, co jest wystarczające dla wszystkich początkujących użytkowników. Dodatkową zaletą jest możliwość szycia podwójną igłą. Emerald 118 to z kolei przedstawiciel maszyn do szycia Husqvarna z regulacją długości ściegów, który powstał z trwałych metalowych podzespołów, co czyni go niezwykle wytrzymałym, nawet przy codziennym i intensywnym chałupniczym użytkowaniu. Z kolei maszyna do szycia Husqvarna E10 mająca 23 programy ściegowe i wiele innych udogodnień pozwala czerpać z szycia samą przyjemność. Ma ona ergonomiczny kształt i jest wyjątkowo lekka, co pozwala przenosić urządzenie z miejsca na miejsce. 

Komputerowe maszyny do szycia Husqvarna z regulacją długości ściegów

Do wyboru jest również komputerowa maszyna do szycia Husqvarna Jade 20, którą można użytkować w przypadku pracy z delikatnymi, lejącymi tkaninami, grubszymi materiałami oraz zszywając kilka warstw materiałów, używając płynnej regulacji docisku stopki. Poszukując urządzenia idealnie spełniającego indywidualne oczekiwania, warto poznać również inne maszyny Husqvarna na przykład model OPAL 650. Ma aż 420 programów ściegowych, co zapewnia mu profesjonalny charakter. Mimo zaawansowanej technologii z tego urządzenia mogą korzystać nie tylko eksperci, ale również początkujący użytkownicy. Jeśli podczas wyboru maszyny Husqvarna z regulacją długości ściegów pojawi się jakiś problem, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Chętnie pomożemy wybrać idealny model!