Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 880
  • 3589
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki (1)
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
.HUSQVARNA EMERALD 116
Cena: 1599.00 
HUSQVARNA E10
Cena: 880.00 
HUSQVARNA EMERALD 118
Cena: 1749.00 
11%
Do schowka  Porównaj 
HUSQVARNA E20
999.00  Cena: 889.00 
HUSQVARNA OPAL 650
Cena: 3589.00 
HUSQVARNA JADE 20
Cena: 2669.00 

Maszyny do szycia Husqvarna z regulacją docisku stopki

Maszyny do szycia Husqvarna z regulacją docisku stopki to urządzenia, które umożliwiają łatwe szycie niezależnie od rodzaju materiału. Istotna jest nie tylko ta jakże istotna funkcja, ale również fakt ponad 150-letniego doświadczenia marki Husqvarna. Wybierając produkty z asortymentu tego producenta, możesz mieć pewność trwałości, bezproblemowej obsługi i przyjemnej pracy. W tej kategorii znajdują się maszyny Husqvarna zarówno dla początkujących użytkowników, jak i ekspertów z zakresu szycia.

Maszyny Husqvarna z regulacją docisku stopki – na czym polega ten mechanizm?

Docisk stopki to siła nacisku, z jaką napiera ona na materiał. Wszystkie maszyny do szycia posiadają stopki, jednak nie każdy model ma możliwości regulacji docisku. Zastanawiasz się nad tym, jakie znaczenie ma ta funkcja podczas szycia? W maszynach bez regulacji docisk stopki ustawiony jest automatycznie i charakteryzuje się optymalną wartością. Jest to doskonale rozwiązanie, jeśli wykonuje się zwykłe projekty. W przypadku wyjątkowo cienkich bądź grubych materiałów brak regulacji docisku stopki utrudnia pracę. Jeśli poszukujesz urządzenia, które sprawdzi się niezależnie od tego, jaki materiał będziesz wykorzystywać podczas pracy, sprawdź maszyny do szycia Husqvarna z regulacją docisku stopki. Do wyboru są zarówno mechaniczne maszyny, jak i komputerowe modele.

Jakie maszyny Husqvarna z regulacją docisku stopki polecamy?

Husqvarna to firma, która zastosowała regulację docisku stopki w niejednym modelu swojej produkcji. Przykładem jest maszyna Husqvarna E10 umożliwiająca pracę na materiałach o zróżnicowanej grubości. Za jej pomocą można szyć zarówno ubrania, jak i tekstylia dekoracyjne do domu. Oprócz regulacji docisku stopki model ten został wyposażony w płynną regulację długości ściegów oraz szerokości zygzaka. Dodatkowo istnieje możliwość szycia podwójną igłą, szycia wstecz oraz precyzyjnego regulowania naprężenia nici górnej. Do wyboru jest również model E20, w którym także uwzględniono wiele udogodnień, takich jak na przykład wbudowany nawlekacz igły, obcinacz nitek czy wolne ramię. Inne maszyny Husqvarna z regulacją docisku stopki to również Emerald 116 i 118 wyposażone w kilkanaście programów ściegowych, w tym użytkowe, kryte, elastyczne, owerlokowe oraz ozdobne. Dodatkowe funkcje, które świetnie sprawdzają się podczas szycia to automatyczne obszywanie dziurek, możliwość szycia podwójną igłą i wbudowany nawlekacz igły. Więcej informacji na temat funkcji w każdej z maszyn do szycia marki Husqvarna znajduje się w opisach technicznych produktów.

Maszyny do szycia – modele do pracy chałupniczej

W ofercie sklepu SZYJ.PL proponujemy wytrzymałe maszyny do szycia Husqvarna z regulacją docisku stopki. Doskonale radzą sobie one podczas wielu godzin pracy i rozmaitymi materiałami zarówno grubymi, jak i cienkimi czy wieloma warstwami oraz zgrubieniami. Nasza oferta to modele z długą gwarancją – maszyny do szycia mechaniczne i komputerowe przeznaczone dla osób, które poszukują najwygodniejszych i nowoczesnych rozwiązań.