Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 2499
  • 3499
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Wbudowany górny transport (1)
Stolik powiększający
Zastosuj filtry

Maszyny do szycia Pfaff z górnym transportem

Każdy model maszyny do szycia wyposażony jest obecnie w mechanizm transportu. Element ten bezpośrednio wpływa na komfort pracy, a także jakość tworzonych szwów. Dobrze dobrany mechanizm transportu jest w stanie pozytywnie wpłynąć na estetykę ściegów, a także przełożyć się na znacznie efektywniejsze szycie. 

Maszyny do szycia Pfaff z górnym transportem – do czego służą?

Maszyny Pfaff z górnym transportem to rozwiązanie dla osób, które często pracują z bardzo cienkimi lub wręcz przeciwnie – niezwykle grubymi tkaninami. Za pomocą dodatkowego transportu górnego można łatwiej przesuwać szyty materiał, który charakteryzuje się nadmierną tendencją do rolowania się i marszczenia. Maszyny do szycia Pfaff z górnym transportem bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku skór, skaju, winylu czy tiulu, a także wszystkich innych elastycznych materiałów. Maszyny Pfaff wyposażone w górny transport cenione są przez wszystkie osoby, które często pracują z trudnymi materiałami. Dzięki temu ich praca jest bardziej efektywna, szybsza, a także o wiele bardziej estetyczna.  

Maszyny do szycia Pfaff z górnym transportem – efektywniejsze szycie 

Maszyny z wbudowanym transportem górnym mogą być mechaniczne, jak i komputerowe. Co więcej, jeśli interesujące Cię maszyny do szycia nie zostały wyposażone fabrycznie w transport górny, nic straconego. Do dużej części modeli można taki element dołożyć. Maszyny Pfaff z górnym transportem charakteryzują się wszechstronnym zastosowaniem. Bardzo dobrze sprawdzają się w różnorodnych technikach szycia, a także w ściegach użytkowych i tych ozdobnych. Maszyny te nadają się świetnie m.in. do łączenia tkanin, pikowania czy stebnowania. Dlaczego warto zdecydować się na maszyny Pfaff z takim udogodnieniem? Przemawia za tym przede wszystkim wysoka jakość samych maszyn tej firmy. Ponadto górny transporter bardzo często ułatwia szycie zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom tych urządzeń.  

Maszyny Pfaff z górnym transportem – wygodne szycie 

Maszyny z transportem górnym bardzo dobrze sprawdzają się w szyciu skomplikowanych elementów, takich jak kołnierzyki czy mankiety. Co więcej, współpraca transportu dolnego oraz górnego, to gwarancja równomiernego podawania tkanin – w tym samym czasie i w tej samej ilości. Jeśli jesteś miłośnikiem dzianin – dobra informacja dla Ciebie, transport górny sprawia, że dzianina nie rozciąga się podczas szycia i nie powstaje efekt rozbicia. Chcesz jeszcze bardziej ułatwić sobie pracę i sprawić, że szycie będzie przebiegało szybciej i sprawniej? Sprawdź również pozostałe udogodnienia, jakie zastosowano w maszynach Pfaff.

Wydajniejsze szycie z maszynami Pfaff 

Maszyny Pfaff mogą być wyposażone również w wiele innych praktycznych funkcji. Osoby, które starają się zawsze, jak najdokładniej wykończyć swoje projekty, z pewnością zwrócą uwagę na opcję, jaką jest automatyczne obszywanie dziurek. Jeśli zależy Ci natomiast na szybkiej pracy, a każda sekunda jest dla Ciebie na wagę złota, wybierz maszyny do szycia z automatycznym obcinaniem nici. To jednak jeszcze nie wszystko, ponieważ maszyny Pfaff mogą zaproponować użytkownikom również automatyczne pozycjonowanie igły, a także wiele innych niezwykle użytecznych funkcji. Przekonaj się sam, jak przyjemna jest praca z maszynami Pfaff.