Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 2559
  • 6089
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Wbudowany górny transport (1)
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
13%
Do schowka  Porównaj 
PFAFF PASSPORT 3.0
2979.00  Cena: 2599.00 
PFAFF PASSPORT 2.0
Cena: 2559.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
PFAFF AMBITION 620
Cena: 4099.00 
6%
Do schowka  Porównaj 
PFAFF AMBITION 610
3499.00  Cena: 3299.00 
.PFAFF SELECT 3.2
Cena: 3229.00 
.PFAFF QUILT AMBITION 630
Cena: 4899.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
PFAFF EXPRESSION 710
Cena: 6089.00 

Maszyny do szycia Pfaff z górnym transportem

Każdy model maszyny do szycia wyposażony jest obecnie w mechanizm transportu. Element ten bezpośrednio wpływa na komfort pracy, a także jakość tworzonych szwów. Dobrze dobrany mechanizm transportu jest w stanie pozytywnie wpłynąć na estetykę ściegów, a także przełożyć się na znacznie efektywniejsze szycie. 

Maszyny do szycia Pfaff z górnym transportem – do czego służą?

Maszyny Pfaff z górnym transportem to rozwiązanie dla osób, które często pracują z bardzo cienkimi lub wręcz przeciwnie – niezwykle grubymi tkaninami. Za pomocą dodatkowego transportu górnego można łatwiej przesuwać szyty materiał, który charakteryzuje się nadmierną tendencją do rolowania się i marszczenia. Maszyny do szycia Pfaff z górnym transportem bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku skór, skaju, winylu czy tiulu, a także wszystkich innych elastycznych materiałów. Maszyny Pfaff wyposażone w górny transport cenione są przez wszystkie osoby, które często pracują z trudnymi materiałami. Dzięki temu ich praca jest bardziej efektywna, szybsza, a także o wiele bardziej estetyczna.  

Maszyny do szycia Pfaff z górnym transportem – efektywniejsze szycie 

Maszyny z wbudowanym transportem górnym mogą być mechaniczne, jak i komputerowe. Co więcej, jeśli interesujące Cię maszyny do szycia nie zostały wyposażone fabrycznie w transport górny, nic straconego. Do dużej części modeli można taki element dołożyć. Maszyny Pfaff z górnym transportem charakteryzują się wszechstronnym zastosowaniem. Bardzo dobrze sprawdzają się w różnorodnych technikach szycia, a także w ściegach użytkowych i tych ozdobnych. Maszyny te nadają się świetnie m.in. do łączenia tkanin, pikowania czy stebnowania. Dlaczego warto zdecydować się na maszyny Pfaff z takim udogodnieniem? Przemawia za tym przede wszystkim wysoka jakość samych maszyn tej firmy. Ponadto górny transporter bardzo często ułatwia szycie zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom tych urządzeń.  

Maszyny Pfaff z górnym transportem – wygodne szycie 

Maszyny z transportem górnym bardzo dobrze sprawdzają się w szyciu skomplikowanych elementów, takich jak kołnierzyki czy mankiety. Co więcej, współpraca transportu dolnego oraz górnego, to gwarancja równomiernego podawania tkanin – w tym samym czasie i w tej samej ilości. Jeśli jesteś miłośnikiem dzianin – dobra informacja dla Ciebie, transport górny sprawia, że dzianina nie rozciąga się podczas szycia i nie powstaje efekt rozbicia. Chcesz jeszcze bardziej ułatwić sobie pracę i sprawić, że szycie będzie przebiegało szybciej i sprawniej? Sprawdź również pozostałe udogodnienia, jakie zastosowano w maszynach Pfaff.

Wydajniejsze szycie z maszynami Pfaff 

Maszyny Pfaff mogą być wyposażone również w wiele innych praktycznych funkcji. Osoby, które starają się zawsze, jak najdokładniej wykończyć swoje projekty, z pewnością zwrócą uwagę na opcję, jaką jest automatyczne obszywanie dziurek. Jeśli zależy Ci natomiast na szybkiej pracy, a każda sekunda jest dla Ciebie na wagę złota, wybierz maszyny do szycia z automatycznym obcinaniem nici. To jednak jeszcze nie wszystko, ponieważ maszyny Pfaff mogą zaproponować użytkownikom również automatyczne pozycjonowanie igły, a także wiele innych niezwykle użytecznych funkcji. Przekonaj się sam, jak przyjemna jest praca z maszynami Pfaff.