Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 9499
  • 9499
Producent
Dostępność
Gwarancja
Rodzaj stebnówki (1)
Rodzaj transportu
Przeznaczenie - materiały
Zastosowany silnik
Automatyczne pozycjonowanie igły
Automatyczne ryglowanie
Automatyczne obcinanie nici
System smarowania
Zastosuj filtry

Stębnówki przemysłowe cylindryczne

Choć do najpopularniejszych modeli takich maszyn, jak stębnówki przemysłowe, zdecydowanie należą standardowe warianty jedno lub dwuigłowe, zdarza się, że taka przemysłowa stębnówka nie wystarcza. Niekiedy sytuacja wymaga niestandardowych rozwiązań – wtedy z pomocą przyjść może stębnówka przemysłowa cylindryczna. Czym charakteryzuje się tego typu urządzenie, jakie są opinie na temat tych maszyn i czy cena idzie w parze z możliwościami, jakie oferują? Przyjrzyjmy się bliżej temu zagadnieniu.

Cylindryczne stębnówki przemysłowe – dla kogo?

Przeglądając dostępne na rynku stębnówki przemysłowe cylindryczne, opinie na ich temat wskazują na to, że urządzenia te pozwalają na szycie w trudno dostępnych miejscach. Oznacza to, że z tego typu maszyny przede wszystkim powinni skorzystać kaletnicy, tapicerzy, a także producenci obuwia, galanterii i odzieży, wykonanych ze skóry. Co więcej, cylindryczne łoże pozwala na tzw. szycie na okrągło, czyli - innymi słowy - szycie zamkniętych obwodów.

Stębnówki przemysłowe cylindryczne – producent

Niejeden sklep online, który sprzedaje stębnówki, ma w swojej ofercie także modele z cylindrycznym łożem. Spotkać się można między innymi z urządzeniami takich firm, jak Kraft, Typical, Olisew czy też Mauser. Część użytkowników jednak preferuje produkty wytworzone przez renomowane firmy, jak Zoje, Texi, Juki czy Jack. Jednym z wyżej wymienionych czołowych producentów, w którego ofercie znajdują się również cylindryczne stębnówki przemysłowe, jest firma Texi.

Jakie funkcje może oferować cylindryczna, solidna stębnówka?

Zanim wybierzemy którykolwiek z modeli, jakie ma w ofercie nasz sklep internetowy SZYJ.PL, warto mieć świadomość, jakie możliwości skrywa w sobie cylindryczna stębnówka przemysłowa. Producent może zadbać przykładowo o to, by maszyna pozwalała na łatwe szycie materiałów o słabym poślizgu oraz naszywanie kilku warstw, montując w niej potrójny transport ząbkowo-igłowo-stopkowy. Za jego pomocą wbita igła przesuwa się razem z materiałem, a także ząbkami dolnego transportu i stopką górnego transportu. Zaletą takiego urządzenia może być także duży chwytacz o poziomej osi, czy też zwiększone pole pracy – oznacza ono, że odległość między igielnica a ramieniem maszyny wynosi nawet 26 centymetrów lub więcej. Biorąc pod uwagę atuty tego typu maszyn, ich cena jest bez wątpienia adekwatna do możliwości, jakie oferują zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom.

Stębnówki przemysłowe cylindryczne – ciche i niezawodne

Ponieważ praca na maszynie w sposób zawodowy wiąże się najczęściej z wieloma godzinami spędzonymi przy tym urządzeniu, jednym z aspektów, na który użytkownicy zwracają uwagę, jest cicha praca maszyny. Warto sprawdzić, czy interesujący nas model cylindrycznej stębnówki przemysłowej wyposażony został w energooszczędny silnik AC Servo, który zapewnia cichą pracę, przy równoczesnym wyeliminowaniu niechcianych drgań. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest także oszczędność do 70% energii elektrycznej w porównaniu ze standardowymi silnikami sprzęgłowymi.

Cylindryczne stębnówki przemysłowe – kup i pracuj

Oferowane przez sklep internetowy SZYJ.PL stębnówki cylindryczne, podobnie jak inne przemysłowe urządzenia tego typu, trafiają do klienta jako gotowe do pracy stanowisko. Oznacza to, że cena maszyny obejmuje zarówno cylindryczną głowicę, jak i podstawę stołu oraz znajdujący się na niej wysokiej jakości blat, którego wymiary wynoszą najczęściej 105 × 55 × 4 centymetry. W przypadku wspomnianej wyżej stebnówki cylindrycznej firmy Zoje klient otrzymuje blat TABLE TOP TMS PREMIUM, wykonany z 30 warstw brzozowej sklejki. Została ona pokryta laminatem odpornym na ścieranie, uderzenia, odpryski, a także oddziaływanie wilgoci i oleju. Podstawę stołu stanowi STAND TEXI PREMIUM SILVER, wyprodukowany przez producenta maszyny. Dodatkowo w zestawie znajduje się także zamontowana pod blatem szufladka, do której użytkownik może schować przydatne i podręczne akcesoria krawieckie. Model ten objęty jest także 12-miesięcznym okresem gwarancyjnym, a naprawy i obsługa serwisowa maszyny mogą odbywać się na terenie całego kraju.