Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 630
  • 6520
Producent (1)
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne pozycjonowanie igły
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
12%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER RH127
910.00  Cena: 799.00 
15%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER HF37
1390.00  Cena: 1186.90 
13%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER NV15
1720.00  Cena: 1499.00 
BROTHER KD40S
Cena: 1390.00 
BROTHER KD144S
Cena: 630.00 
3%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER RL425
760.00  Cena: 735.00 
7%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER BN27
999.00  Cena: 929.00 

Maszyny do szycia Brother do 1500 zł

Nie ulega wątpliwości, że szukając idealnej maszyny do szycia skrojonej do indywidualnych potrzeb, spędza się wiele godzin na przeglądaniu dostępnych na rynku modeli urządzeń. Mnogość maszyn sprawia jednak, że konieczne jest dobranie odpowiednich filtrów, które ograniczają wybór, a tym samym ułatwiają zakup. Zazwyczaj pierwszym filtrem, jaki się stosuje, jest wskazanie konkretnego producenta, którego produkty nas interesują — mogą to być przykładowo maszyny Brother. W efekcie pozostaje o wiele węższe pole do manewru, ale nadal liczba urządzeń robi wrażenie. Przyjrzyjmy się zatem nieco bliżej, czym charakteryzują się maszyny do szycia Brother do 1500 zł, dostępne w ofercie sklepu internetowego SZYJ.PL.

Czym się charakteryzują maszyny Brother do 1500 zł?

Urządzenia z tej półki cenowej cechuje przede wszystkim prędkość szycia, wynosząca od 800 do 850 ściegów na minutę. W przypadku, gdy planujesz zakup maszyny do szycia Brother do 1500 zł do użytku domowego lub w niewielkiej pracowni, prędkość ta powinna w zupełności wystarczyć. Co więcej, modele firmy Brother, mieszczące się w kwocie 1500 złotych, pozwalają użytkownikowi skorzystać z od 16 do nawet 40 programów ściegowych, w zależności, które urządzenie wybierzesz. Wśród tych programów znajdziesz między innymi ściegi elastyczne, satynowe, stębnowy, a także ścieg kryty, zygzak, oraz ścieg owerlokowy i muszelkowy.

Urządzenia te oferują użytkownikowi płynną regulację długości ściegu — do 4 mm lub do 5 mm, zależnie od modelu, a także płynną regulację szerokości ściegu — do 7 mm. Wśród kolejnych atutów, na które warto zwrócić uwagę, wymienić należy możliwość szycia wstecz pozwalającą na zakańczanie ściegów, a także obecność wolnego ramienia. Dzięki temu o wiele łatwiej jest użytkownikowi szyć na okrągło, a tym samym projektować lub poprawiać takie elementy garderoby jak nogawki i rękawy.

Maszyny Brother do 1500 złotych – wyposażenie

Jednym z podstawowych elementów wyposażenia, dodawanych do każdej maszyny do szycia Brother do 1500 zł jest zestaw odpowiednich stopek. Wśród nich znajdziemy m.in. stopkę uniwersalną, stopkę do automatycznego obszywania dziurki, czy też stopkę do wszywania zamków błyskawicznych. Ponadto wszystkie modele w tej półce cenowej wyposażone są w stopkę do przyszywania guzików oraz stopkę do ściegu krytego, a wybrane urządzenia oferują ponadto stopkę owerlokową oraz stopkę do ściegów ozdobnych.

To jednak niejedyne akcesoria, które otrzymujemy wraz z zakupioną maszyną — użytkownik zyskuje także zestaw igieł, szpulki, śrubokręt oraz rozrusznik nożny. Do niektórych urządzeń dołączony jest także rozpruwacz, uchwyt zabezpieczający szpulkę, szczoteczka do czyszczenia, dodatkowy trzpień szpulki, czy też podwójna igła — jeśli dany model pozwala na szycie podwójną igłą, czyli szycie dekoracyjne.

Podobnie jak w przypadku innych urządzeń tego producenta, maszyny Brother do 1500 zł także objęte są trzyletnią gwarancją producenta, wraz z serwisem w systemie door-to-door na terenie całej Polski. W przypadku każdego z modeli użytkownik otrzymuje także instrukcję obsługi w języku polskim w formie elektronicznej.

Maszyny do szycia Brother do 1500 zł – modele

Jeśli dysponujesz kwotą w wysokości półtora tysiąca złotych, do Twojej dyspozycji jest naprawdę sporo modeli, z którymi warto się zapoznać. Oprócz podstawowych maszyn, których cena nie przekracza 500 czy 700 złotych, możesz sięgnąć po flagowe urządzenia tego producenta. Jeśli interesują Cię mechaniczne maszyny Brother, przede wszystkim warto zwrócić uwagę na modele Brother XT37, Brother HF27 oraz Brother HF37, które są najmocniejszymi mechanicznymi urządzeniami tej firmy.

W kwocie 1500 zł możesz jednak z powodzeniem zakupić także komputerową maszynę do szycia firmy Brother. Jeśli preferujesz tego typu urządzenia, czekają na Ciebie trzy urządzenia: przyciągająca wzrok różowymi barwami maszyna Brother KD40, minimalistyczna maszyna Brother FS20S, a także maszyna do szycia Brother NV-15.