Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 1079
  • 18999
Producent (1)
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
POLECAMY 10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME EASY JEANS HD1800
2299.00  Cena: 2064.99 
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME DXL603
2399.00  Cena: 2148.00 
JANOME 360DC
Cena: 2499.00 
9%
Do schowka  Porównaj 
JANOME QXL605
2699.00  Cena: 2449.00 

Maszyny do szycia Janome do 2500 zł

Kiedy planujemy zakup maszyny do szycia, zazwyczaj myślimy o urządzeniu, które posłuży nam przez długie lata. Mamy w tym przypadku na myśli nie tylko wytrzymałość sprzętu, ale też jego możliwości – zwłaszcza, że z biegiem czasu będziemy nabierać doświadczenia w szyciu maszynowym, a to oznacza, że zaczniemy stawiać sobie poprzeczkę coraz wyżej. Z doświadczenia wiemy, że powinniśmy stawiać na urządzenia renomowanych producentów, takich jak Janome – firma o ponad stuletniej obecności na rynku. Pozostaje jednak zasadnicza kwestia – jaki budżet powinniśmy przeznaczyć na zakup interesującej nas maszyny Janome? Przyjrzyjmy się bliżej, co mają do zaoferowania użytkownikowi maszyny do szycia Janome do 2500 zł.

Czym cechują się maszyny Janome do 2500 zł?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na fakt, że dysponując takim budżetem, z powodzeniem możemy sięgnąć po komputerowe maszyny Janome do 2500 zł. Warto jednak pamiętać o tym, że nic nie stoi na przeszkodzie, by zdecydować się mimo to na któryś z mechanicznych modeli. Przykładową maszyną mechaniczną, jaką warto się w takiej sytuacji zainteresować, jest Janome 725S, oferująca 23 programy ściegowe, w tym ściegi użytkowe, kryte, elastyczne, owerlokowe i ozdobne, a także automatyczne obszywanie dziurek. Model ten zapewnia płynną regulację długości ściegów - do 4 mm, jak i również płynną regulację szerokości ściegów - do 5 mm. Ta maszyna Janome wyposażona jest ponadto w wolne ramię, ułatwiające szycie na okrągło nogawek i rękawów, oferuje także możliwość szycia wstecz lub szycia podwójna igłą. Drugim z mechanicznych modeli maszyny Janome do 2500 zł, na jaki warto zwrócić uwagę, jest Janome Easy Jeans HD1800. Urządzenie to oferuje płynną regulację szerokości ściegu nawet do 6,5 mm, co więcej - wyposażone jest w aż 7-stopniowy transport z możliwością jego wyłączenia. i bez wątpienia stanowi najlepszą mechaniczną maszynę do szycia Janome, jeśli chodzi o tę półkę cenową.

Komputerowe maszyny do szycia Janome do 2500 zł – modele

Jak już zostało wspomniane, maszyny Janome do 2500 zł (a ściślej, w przedziale od 2000 do 2500 złotych) to przede wszystkim modele komputerowe. Wśród nich wymienić należy takie urządzenia, jak bestsellerowe maszyny Janome 5060DC, Janome DC6100 oraz Janome 780DC, a także nieco bardziej profesjonalne modele maszyn do szycia Janome TXL607 oraz Janome DM7200. W przypadku pierwszych trzech modeli użytkownik otrzymuje od 60 do nawet 100 programów ściegowych, a prędkość szycia tych maszyn wynosi od 820 do 860 wkłuć na minutę. Każde z tych urządzeń wyposażone jest w 7-punktowy mechanizm transportu SFS+ oraz czytelny wyświetlacz LCD, który informuje o wybranym ściegu i jego parametrach, równocześnie wskazując dobór odpowiedniej stopki do planowanych przez użytkownika działań. Te komputerowe maszyny do szycia Janome do 2500 zł są ponadto wyposażone w przycisk START/STOP, który pozwala szyć bez używania rozrusznika nożnego, a także funkcję Slow Motion - jej zadaniem jest umożliwienie wolnego rozpoczęcia oraz zakończenia ściegu.

W przypadku urządzeń Janome TXL607 oraz Janome DM7200 otrzymujemy około 400 dostępnych programów ściegowych, w tym ściegi proste, użytkowe, owerlokowe, kryte, satynowe, ozdobne, dziurki, a także cyfry oraz litery. Oznacza to, że maszyny te pozwalają na wyszywanie liter - co więcej, dostępny jest 1 rodzaj czcionki, który zawiera polskie znaki. Wśród udogodnień dla użytkownika warto zauważyć funkcję programowania kolejności wykonywanych ściegów, np. podczas wyszywania liter, a także funkcję lustrzanego odbijania ściegów.