Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 1079
  • 18999
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Stolik powiększający
Zastosuj filtry

Maszyny do szycia Janome do 4000 zł

Nieczęsto stajemy przed wyborem nowej maszyny do szycia. Wiele osób dokonuje zresztą tego wyboru tylko raz, decydując się na urządzenie, które sprawdzi się zarówno podczas pierwszego kontaktu z szyciem maszynowym, jak i nieco później, gdy osiągniemy bardziej zaawansowany poziom. Z tego powodu bardzo często stawiamy na maszyny Janome oraz innych renomowanych producentów, bo zależy nam na pewności co do trwałości urządzenia oraz szeregu możliwości, jakie będzie przed nami otwierało. Mimo to istnieje jeszcze jeden aspekt, który ma istotny wpływ na nasze decyzje zakupowe – cena urządzenia, które planujemy zakupić, musi mieścić się w zaplanowanym przez nas budżecie. Zobaczmy, jaki wybór mają użytkownicy, decydujący się na kupno maszyny do szycia Janome do 4000 zł.

Czym cechują się maszyny Janome do 4000 zł?

Dysponując aż czterema tysiącami złotych, mamy do wyboru bardzo wiele maszyn Janome. Przede wszystkim możemy zakupić dowolną maszynę mechaniczną tego producenta (za wyjątkiem półprzemysłowej stębnówki Janome HD9, która kosztuje niecałe 6000 złotych), zatem jeśli interesują nas tego typu urządzenia, jest w czym wybierać. Osoby, którym wystarcza na początek maszyna mechaniczna, a zarazem nie czują potrzeby wydania całego budżetu, mogą sięgnąć choćby po dostępną w sześciu różnych kolorach maszynę Janome 1522, bestsellerowy model Janome Jubilee 60507 czy też Janome Easy Jeans Heavy Duty 523. Warto sprawdzić także modele Janome 725S lub Janome Easy Jeans HD1800, jeśli jesteśmy zdecydowani na maszynę mechaniczną.

Wybierając z kolei komputerowe maszyny do szycia Janome do 4000 zł, możemy także z powodzeniem znaleźć dogodny dla siebie wariant spośród dziesięciu dostępnych w tej półce cenowej. Modele, które mamy do wyboru, dysponując czterema tysiącami złotych, to Janome DXL603, Janome QXL605, bestsellerowe modele Janome 5060DC i Janome DC6100, maszyny do szycia Janome 780DC, Janome TXL607, Janome DM7200 i Janome 5270QDC, a także aż dwa modele z serii Skyline - Janome Skyline S3 oraz Janome Skyline S5.

Komputerowe maszyny do szycia Janome do 4000 zł – Skyline S5

Zdecydowanie warto bliżej przyjrzeć ostatniemu urządzeniu z powyższej listy, prezentującej komputerowe maszyny Janome do 4000 zł. Janome Skyline S5 to niezawodna maszyna, która na wiele sposobów ułatwi naszą codzienną pracę z materiałem. Urządzenie to cechuje się dużymi rozmiarami, dzięki czemu otrzymujemy większą przestrzeń roboczą – odległość między igłą a ramieniem wynosi aż 21 centymetrów, co pozwala wygodnie szyć duże powierzchnie materiałów oraz w swobodny sposób pikować materiał. Ponieważ jest to komputerowa maszyna do szycia, wyboru ściegu dokonujemy za pośrednictwem czytelnego ekranu LCD. Co więcej, maszyna sama podpowiada stopkę oraz sugeruje długość i szerokość ściegu. A jest w czym wybierać - Janome Skyline S5 oferuje aż 496 programów ściegowych, których szerokość może wynosić aż 9 milimetrów! Znajdziemy zatem ściegi proste, owerlokowe i kryte, ale również ściegi dekoracyjne, za pośrednictwem których wyszyjemy ozdobne listki, kwiatki czy też helikoptery. Maszyna ta pozwala także automatycznie obszyć dziurkę za pomocą jednego z 11 dostępnych ściegów, za jej pomocą wyszyjemy również cyfry lub litery alfabetu - także polskie znaki z ogonkami.

Oświetlenie pola pracy zapewnia aż 6 lampek LED, a bardzo długie wolne ramię sprawdza się między innymi podczas szycia na okrągło nogawek i rękawów. Model ten umożliwia szycie wstecz oraz szycie podwójną igłą, wyposażony jest też w przycisk wyboru ściegu dla szycia podwójnej igły - maszyna wskazuje, do których ściegów możemy użyć tego rozwiązania. Zaletą tej maszyny Janome do 4000 zł jest automatyka - urządzenie pozwala na automatyczne pozycjonowanie igły, ryglowanie ściegu, a także automatyczne obcinanie nici z funkcją zaprogramowania obcinania po zakończeniu ściegu.